Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy tetszem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy tetszem egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiú de nem tudom eldönteni hogy ő is így érez-e

2015. nov. 21. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezz rá
2015. nov. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csomo dolog van... Pl ha ranezel sokszor azon kapod hogy o is nez teged, vagy mindig mosolyog rad, szopat valamivel, csikiz, beceneveket talal ki neked,gyakran radir, ilyesmik... Amugy tenyleg jo ha rakerdezel de szemely szerint en nem mernem megcsinalni:D Kerd meg a baratnodet hogy beszelgessen vele vagy valami mast nem tudok mondani, de azert remelem segitettem:) Amugy hany eves vagy?
2015. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg az ember fia/lánya 15 év körül van, szinte mindenki tetszik neki aki emberszámba veszi!

Aki egy kis figyelmet szán neki, érdekli hogy mi történik vele. Csak egyszerűen kezdj beszélgetni vele, tanulásról, sportról, és ha már kicsit lazább a beszélgetés, a szerelem is szóba kerülhet, onnan csak egy lépés, hogy a kettőrök ügye szóba kerüljön. Akkor már at is megkérdezheted, hogy te jó "csaj" vagy-e szerinte? :-)

Sok sikert!

2015. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, jóba vagyunk minden nap beszélünk de néha úgy érzem tényleg tetszem neki de néha nem és szerintem nem fogom megkérdezni mert nem akarom ezzel elrontani a barátságunkat :D
2015. nov. 21. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!