Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Világos börhöz és sötétbarna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Világos börhöz és sötétbarna szemhez milyen hajszín ál jól? Küldjetek képet! (Amúgy most sötétbarna a hajam)

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenki mást mond. Ne legyen sárga meg zöld. Ahogy érzed.

15/F

2015. nov. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bármi jó csak szőke ne legyen!! a sötét bőrhöz nem megy a szőke haj. ellenben nekem mégis a szőke a kedvencem de csak a fehér bőrű lányokon!
2015. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jah bocs félre olvastam. :D a szőke nem áll jól a barna szemhez de próbáld ki, vagy photoshoppold az egyik képed hogy szőke haj barna szem.

a sötét bőrhöz nem illik a szőke

a világos bőrhöz mindegyik hajszín jól áll

a barna szemhez nem illik a szőke

bele vagyok keveredve asszem :D

2015. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is barna szemem van és fakó bőröm. :)


Nekem a pirosasabb vörös nagyon bejött, több évig olyan volt a hajszínem, nem régen váltottam egy barnásabb, lilásabb vörösre (azt hiszem sötét mahagóninak hívják). :)

2015. nov. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz szemöldököt is festeni, és sötét a szemöldököd, nem érdemes szőkíteni a hajad.
2015. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!