Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki próbálta már az AnoTalkot?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki próbálta már az AnoTalkot? Mik a tapasztalatok? Nektek is gyakori az ilyen átlátszó kamu eset?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy túl sok a "sziaaa, kor?" írásos tizenéves, aki infóról ír éppen. Emellett ott vannak a nyíltan kamuk mint pl. [link] ez is. Azért itt nagyon rossz hazudozónak kellett lennie a kislánynak. Vagy kisfiúnak.
2015. nov. 26. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Influenzaszezon van.

Kiskamaszként én is unatkoztam, de akkor még a chat.hu ment.

2015. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Kipróbáltam de sok a tizenéves ott.
2015. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
90 % tízen éves
2015. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem kellene egy ilyen idősebbeknek is...
2015. nov. 26. 12:51
 5/8 A kérdező kommentje:

13 évesnek adtam ki magam, fogtam egy 24 éves 22cm-es farkú pedofilt. Egészen addig akart találkozni, ameddig azt nem mondtam, hogy apukám rendőr, azóta azt írta hagyjuk, sok az a 11 év; csöndben van :D

Facebook+ fotók is vannak... durva.

2015. nov. 26. 13:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Trollkodáson kívül nem jó másra :(
2015. nov. 26. 13:15
 7/8 anonim válasza:
Az anotalk meg az ismeretlenek.me ugyanarra a szerverre van rákötve, szóval ugyanaz a két oldal. Én az utóbbib jobban szeretem, mert az anotalknak állandóan lefagy a felülete. Ott ismertem meg a szerelmemet is. Tényleg nagyon sok a kis 10-14 éves, ami elég idegesítő is lehet a 20. kor? mizu? kérdés után, de néha értelmes, felnőtt emberbe is bele lehet botlani.
2015. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én csak 13-16 évesekkel találkoztam, nagyon ritkán 18-19. Nem értem miért nincsenek idősebbek is. 22/f
2015. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!