Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatalkori csalodas nagyon velem maradt, hazas vagyok, gyerek, de valahogy a mostaniban is csak azt latom aki atvert. Orvosi eset, mar csak pszihologus segithet, vagy az sem? 39F.

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is tisztázzunk valamit... aki pszichológushoz jár, az pont nem orvosi eset, hanem képes szembenézni a problémáival, meg akarja oldani azokat. Az "orvosi esetekre" nem ez a jellemző. És igen, a pszichológusoknak pont az a szakmája, hogy ilyen eseteket segítsenek feldolgozni.
2015. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem orvosi eset, hanem egy normális felnőtt ember lelki problémája, aki fel tudja fogni, hogy pszichológus segíteni tud. Ha a párod nem ad rá okot, akkor ne tedd tönkre a régi miatt ezt a kapcsolatot.Pszichológus tényleg sokat segít.
2015. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ó.. velem ugyanez van, csak én a lány voltam a sztoriban és én okoztam a csalódást. nem azért mert rossz ember vagyok ,hanem mert belül annyira kevésnek éreztem magam hozzá képest, hogy inkább hülyeségeket csináltam és szétziláltam az egész történetet. miközben halálosan odavoltam érte...velem is velem maradt az illető, 10 év után pont mostanában jött felszinre megint az egész bennem és megint elkezdtem belül nagyon ragaszkodni hozzá. a gonodlataim nagy részét ő tölti ki. igazi gyászfolyamat. sokadjára is meggyászolom..
2015. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bővebben nem szeretnél mesélni amúgy a sztoriról, meg hogy azóta mennyi idő telt el,hogy miért nem dolgozhattad fel, hogy éled meg most ..stb. ?
2015. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tóti Katalin válasza:
Amíg nem tanulod meg elengedni a fiatalkori csalódásodat, addig mindenben és mindenkiben csak a rosszat fogod látni. Már a kérdésed is árulkodik róla (ti. nem tehetek róla, áldozat vagyok), hogy sajnálod önmagadat. Ez pusztítja el az emberi kapcsolataidat. El kellene gondolkodnod rajta, hogy talán az a fiatalkori csalódás sem volt véletlen. Biztos nem volt részed venne?
2015. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!