Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes férfiak miért picsognak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért picsognak azon, hogy a nők átlátszó dumákkal/kitalált indokokkal rázzák le őket?

Figyelt kérdés

Nyilván azért csináljuk, mert nem akarunk titeket megbántani, így inkább bekamuzzuk, hogy "van barátom" vagy hogy "most lett vége egy kapcsolatomnak, nem akarok most ismerkedni"


Nektek jobban esne, ha azt mondanánk, hogy "bocsi, de nagyon rondának talállak" vagy, hogy "nagyon unalmas vagy,nem akarok tőled semmit?" Ez jobb lenne?


Nyilván, ha ismerős pasiról van szó, akkor meg kell mondani az igazat, nehogy azt higgye, hogy csak a mostani időszakban nincs esélye, de egy ismeretlennek, aki odajön miért kéne megmondani az igazat?


2015. máj. 15. 20:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, nem szeretnék veled ismerkedni."

Ha ezt mondod, és a srác normális, akkor erre udvariasan elköszön, és odébbáll, tehát nincs szükség további magyarázkodásra.

Ha viszont bumburnyák, és tovább kérdezget, akkor meg maga ellen hívja ki a sorsot, és minek finomkodni. Megmondhatod bátran, hogy "nem tetszel", "túl nagyképű vagy", "csúnya a tájszólásod", akármi.

2015. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy korrekt, inkább mondja azt, hogy nem vagyok az esete, akkor tudom, hogy biztos,hogy nincs esélyem,és nem próbálkozok többször. A "most lett vége egy kapcsolatomnak" nálam annyit tesz, hogy kicsit hanyagolom, hogy heverje ki a dolgokat, de utána újra próbálkozok, mivel azt nem mondta,hogy nem jövök be neki.
2015. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%

"Nyilván azért csináljuk, mert nem akarunk titeket megbántani..."


Ó, te szegény, hát mindjárt meghatódok a jóhiszeműségeitektől. Igazán önzetlenek, empatikusak a csajok — ja, kegyes hazugsággal, azaz HAZUGSÁGGAL. Tök korrekt, mi?


"Nektek jobban esne, ha azt mondanánk..."


Nem esne jól, de méltányolnánk a gerinces jellemeteket. Példának okárt engem félévente mindig megkeres egy lány, hogy mi újság van velem. Sok-sok évvel ezelőtt korrekten megmondtam neki, hogy ne nyomuljon rám, mert ő nekem nem jön be, és bármit is tehet, akkor sem fog nekem tetszeni. Akkor ugyebár kiverte a balhét, hisztizett egy sort, de utólag belátta, hogy a legegyenesebb tett volt, amit elkövettem vele szemben, s hálálkodik, hogy nem szopattam hónapokon át, s nem használtam ki. Erről ennyit, mucikám! TANULHATTOK A MESTERTŐL!

2015. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Jav.: okáért*
2015. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
ígyvan, nők, mondjátok meg az igazat, ne ködösítsetek, hamár valaki bepróbálkozik nálatok, méltassátok annyira a férfit hogy az igazságot mondjátok
2015. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%
Ja és annyival kiegészíteném, hogy engem meg három évig szopatott egy másik csaj, pedig csak ennyit kértem tőle, ennyit vártam volna el tőle, hogy kimondja: "nem jössz be nekem, mert egyáltalán nem vagy az esetem". Nem, inkább évekig szívatott, áltatott. Igaz, fiatal voltam, de azóta is gyűlölöm, rühellem, mint a szart azt a retkes, moslék rіbancot.
2015. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%
"...TANULHATTOK A MESTERTŐL!" Ez jó volt :D Adta nekem így meló előtt :)
2015. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva jobban zavar az, ha egy egyértelműen kitalált indokkal ráz le, például "van barátom".

Engem is rázott már le csaj ezzel a dumával, mikor 5 perccel azelőtt mondta, hogy szakítottak és már csak szexelni jártak össze majd egy hét múlva összejött egy másik sráccal.

Persze utána még egyszer bepróbálkoztam, akkor viszont azt mondta, hogy nem vagyok az esete, úgysem lesz semmi és őszintén szólva sokkal jobban esett az mint a "bocs, de van barátom" hazugság.

2015. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
48%
Ja, de hát ugye a nők nem képesek az igazat mondani, ilyen esetben is csak hazudnak az embernek,aztán csodálkoznak,ha savazzák őket.
2015. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

#3 Az a baj, hogy van pár idegbeteg, idióta "férfi"társunk, aki nem fogad el nemet válaszként, agresszív lesz. És egyes nők úgy próbálnak ez ellen védekezni, hogy nem mondanak igazat.


Persze jobban örülnék én is, ha olyan őszintén küldenének el, ahogy írtad, de meg tudom érteni azt is, amikor kifogással ráznak le.

2015. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!