Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vajon?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal folyton szemezünk,mivel együtt van tesi óránk,egyszer megcsókoltuk egymást.Egyébként azt mondta hogy nem tetszek neki,és nem járna velem.De késöbb kiderült hogy lett volna esélyem,de attól még úgyanúgy azt mondta hogy nem tetszek neki o.O Azis zavarta hogy osztaly tarsam megölelt,mert odament mondani neki a hülyeségeit. Másnap viszont ő csinálta úgyanazt,amit én az osztálytársammal,csak 1 idegen fiúval. Pont amikor látta hogy jövök a folyosón. Mindig egymásra nézünk Tesin,minden percbe kb. Általába mindig amikor odanézek ő már néz.

Amúgy élőbe kérdeztem meg hogy tetszek e neki és beletúrt a hajába,a földre nézett és úgy mondta hogy:

-Neeeeem.

Aztán amikor ezt mondta elmentem,és irta facén,hogy attól még biztos hogy mi még fogunk smárolni meg ilyenek.(Ez múlt hét kedden volt) azóta viszont nem keresett,csak néz állandóan.xd


2015. nov. 27. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
tetszel neki csak fél elmondani vagy pedig csak nem akar megbántani
2015. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Rohadt sokszor megbántott:D Akkor odajött bocsánatot kérni,meg puszilgatott.És mondom hogy kétszer is aztmondta élőbe hogy nemtetszek neki,amikor elkezdtünk beszélni,akkor csak annyit hogy nem jövök be neki,utána amikor azt mondta hogy lett volna esélyem,akkor megkérdeztem hogy mégis tetszek? És akkor mondta hogy

-Neeeeem.(Ahogy leírtam:D)

2015. nov. 27. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis taktikázós pitsánál találsz jobbat is.
2015. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!