Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha ramosolygotok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha ramosolygotok egy lányra, de O nem mosolyog vissza, akkor utána meg lehet esélye nálatok?

Figyelt kérdés

Azért nem mosolyogtam vissza, mert annyira ledobbentem, hogy rámosolygott :DDD


De most azt tervezem, hogy irok neki, csak felek, hogy esetleg nem tudja hova tenni a dolgot es hülyének fog nezni?! :D


Szerintetek?

Es mit gondoltok, ha nem mosolyog vissza a lany?



2015. nov. 28. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Van még sok fiú.

2. Lenne esélye, de további jeleket nem adnék a lánynak, mert totál az jönne le, hogy nem érdeklem.

2015. nov. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is nemrég rámosolyogtam egy lányra akibe bele vagyok zúgva, ő nem mosolygott, csak ledöbbent kicsit, és elfordult:D Kicsit én is ledöbbentem, hogy mi történt hirtelen, de egyáltalán nem vettem rossz néven, hogy nem mosolygott vissza, ugyanúgy bele vagyok "esve":D
2015. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Merre is laksz egész pontosan?:D
2015. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Győr-m-s megye :DDD


Te?

2015. nov. 28. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem ott:D És messze is attól:D Amúgy ennyitől biztos nem szúrtad el a dolgot, csak jelezgess neki, "bámuld" gyakran, és próbálj te is mosolyogni rá:D
2015. nov. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kar :D


Oké, köszi :D


Remelem mostanában látom :'D

Az utóbbi 2 hetben nem láttam :DD

2015. nov. 28. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!