Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért válaszol valaki 3...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válaszol valaki 3 nappal később, ha utána nem akar beszélgetni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, szombaton beszélgettünk, aztán egyszer csak nem válaszolt.Azóta nem láttam.Aztán most kb 30 perce válaszolt az utolsó üzenetemre, mintha csak 1 perc telt volna el.Azóta megint semmi.
2015. szept. 29. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A lányok furcsák :D de lehet hogy nem ér rá vagy nem szeretne beszélgetni :(
2015. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de akkor miért válaszolt a korábbi üzenetre?Mármint ha nem akar beszélgetni, akkor csak nem kellett volna válaszolnia
2015. szept. 29. 22:21
 3/4 anonim válasza:
Szinte ugyan ez a helyzet nálam is. Csak éppen velem az a lány teszi ezt, akivel állítólag alakulóban van. Néha válaszol és ír rendesen pár percig, aztán napokig semmi. Majd egyszer csak ír neked, hogy eszébe jutottál mert romantikus zenét hallgatott. Kitartás, haver!
2015. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor keresd meg és beszélgess vele megint, nagyot fogsz nőni a szemében, hogy veszed a fáradtságot.
2015. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!