Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi értelme lenne ennek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme lenne ennek?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, és távkapcsolatban vagyok a bnőmmel már lassan 2 éve. Mikor megismerkedtünk akkor még ott laktam amerre ő lakik, de elköltöztünk. Egy hónapban egyszer tudunk találkozni. Elvileg szeretem, legalábbis azt mondom neki. Ő is szeret azt mondja, de sokszor nem úgy bànik velem ahogy szeretném. Már meguntam hogy sok mindent nem enged szexben sem, mert szégyenlős. Az iskolában ahova járok, megismertem egy lányt, ő itt lakik abban a városban ahol én. Ő kezdeményezte a beszélgetést, haverkodást. Én pedig hiába mondtam azt a bnőmnek hogy szeretem, a másik lányt választottam, mert ő közel van. És mert vele talán el tudnám felejteni azt a bnőmet akivel 2 évig együtt voltam (távkapcsolatos). Azt mondtam a volt barátnőmnek mikor szakítottunk, hogy az itteni bnőmmel csak aznap jöttem össze amikor vele szakítottam. Már azon a héten ott aludt nálunk a làny. Közben a volt bnőmet nem tudtam elfelejteni elvileg, mèg mindig szeretem. Két hetet jártam az itteni bnőmmel. És közben az előzővel újra össze jöttünk. Már próbál sokmindenen változtatni miattam. De én még mindig adom vissza azokat a rossz dolgokat amiket nekem okozott. Elvileg szeretem. És az itteni volt bnőmmel nem szoktam találkozni azóta azt mondtam neki. De a családom az itteni volt bnőmet jobban kedvelte. (Amit most leírtam nem magamról írtam, hanem a fiú szemszögéből. Én a tàvkapcsolatos lány vagyok. (légyszi ne oltsatok le hogy minek így írtam stb) csak próbàltam úgy írni ahogy nekem mondták.) Ha olyan a barátom, lenne oka arra, hogy bosszúból nekem azt mondja h nem jàr a csajjal engem meg kihasznál? Lenne értelme számára két lánnyal járni egyszerre? A családja falazik neki tuti ha fogok hozzájuk menni nem sokára. :/ attól fèlek hogy mivel ők sem bírnak, főleg a húga, ezért bosszút fognak állni ha elmegyek hozzájuk, és még a csaj is ott lesz :( mit gondoltok erről?

2015. nov. 27. 17:02
 1/1 marcusek válasza:
Azt, hogy írd le a saját szemszögedből, mert ez így nagyon kusza, az meg főleg, hogy úgy próbálod beállítani, mintha tudnád, hogy mit gondol és érez a fiú. Pedig nyilvánvalóan nincs.
2015. nov. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!