Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek így van értelme? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így van értelme? Vagy egyáltalán mi ez a helyzet?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, koleszos. Az elmult par hetben minden este azon kaptam magam hogy már megint kint ülök egy bizonyos kolitársammal az udvaron vagy az egyik teremben es beszélgetünk vagy szórakozunk valamivel, úgy eltöltjük az időt mindig, vagy ha elmegyek a szobájuk előtt és meghallja a hangom, mindig kijön beszélgetni. Ő 16, és nagyon kedvelem, nagyon aranyos, mindenki akivel eddig beszéltem azt mondta hogy nagyon tetszem neki, és mikor a többiek is kint voltak, elkezdték kérdezgetni hogy miért nem randizunk, és azt mondta udvarolna ő de már csak egy hetet lesz a koleszban, azután elköltözik az ország másik felébe kb, sport miatt.

A kérdésem hogy ilyenkor mi játszódik le egy srác fejében, akkor mi értelme volt az egész eddiginek ha úgyis elmegy? Bocsi ha kicsit bonyolultam fogalmaztam de elég korán van és nem tudok aludni.



2015. jún. 4. 04:42
 1/1 anonim válasza:

Valószínűleg meg akart ismerni. Az más kérdés, hogy mindez kicsit hülyén jött ki, félreérthetted a jeleit, hiszen neked nem mondta, hogy elköltözik.

Nyilván azért nem állt hozzád nyitottabban, nem közeledett, illetve nem hívott randizni, mert ez benne volt végig.

2015. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!