Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel a legjobb összejönni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel a legjobb összejönni?

Figyelt kérdés

1. Osztálytárs

2. Évfolyamtárs

3. Iskolatárs (?)

4. Más iskolából

írjatok számokat, véleményeket :D



2015. nov. 29. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
2.
2015. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3.
2015. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

4. Az osztálytárssal, évfolyamtárssal, iskolatárssal az a baj, hogy


1. Sokan bekavarnak akik irigyek, megy rólatok a pletyka

2. Egész nap bámuljátok egymást, ott a késztetés, hogy minden szünetben jajjuntyulupuntyulu. Egy idő után nyomasztó lesz, és unni fogjátok egymást. Plusz elszigetelődtök az esetleges közösségi élettől.

3. Ha esetleg szakítotok, akkor az egész iskola csámcsog rajta, mindenki megkérdezi, egész nap nézned kell a fejét, még x éven keresztül, a hideg ráz ki.

4. Az egy iskolába járó párok gyakran beleesnek abba a hibába, hogy egymást nyalják falják, a folyosón. Hidd el, ez nagyon undorító, senkit nem érdekel, hogy tudod a pasid szájába áttolni a megrágott parizeres zsemlédet.

2015. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább 4.

Azért, mert ha osztálytárssal jönnék össze, akkor sosem tudni, mikor veszünk össze, vagy szakítunk-e, és ha így történne, akkor nem szívesen lennék egy légtérben vele. Évfolyamtárssal és iskolatárssal se lenne túl jó szerintem, minden nap találkozni, pont egy iskolában..hát neeeeem. :D

A 4-es a legjobb, szerintem azért, mert sokkal jobb iskolán kívül találkozni, és nem együtt lenni egész nap, hanem kivárni, hogy pl iskola után végre találkozhassunk. Na, szerintem így az igazi. :)

2015. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sz ákos ***** válasza:
4
2015. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4. Abba tudnak a legkevesbe belekotnyeleskedni.
2015. nov. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a 4.-re szavazok! A srác aki nekem tetszik ő másik iskolába jár, mint én, bár sajnos nekem ez így problémás, mert 1 héten 1-szer látom, és nem igazán van esély arra, hogy megismerhessen engem...De ettől függetlenül szerintem ez az iskolán kívüli találkozás válhat be a legjobban. :)
2015. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4.
2015. dec. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!