Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keressem vagy várjam meg míg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy várjam meg míg ő keres?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal már másfél éve élek távkapcsolatban. Eddig soha nem veszekedtünk semmin, de tegnap nagyon nagyon idiótán viselkedtem. Sajnos sértegettem, beszólogattam neki és valójában nem is rá voltam mérges. Este megígért valamit, amit megcsinált, de én valamilyen oknál fogva nem értesültem róla, ezért reggel sms-ben megint leszúrtam. Majd felhívott és kiderült, hogy valamiért én nem értesültem róla, pedig ő megcsinálta.

Mivel mostanában nagyon elfoglalt, így nem keressük egymást nagyon gyakran, de minden délután ilyen tájban beszélünk. Eléggé kiborult rám, reggel már bocsánatot kértem, de nem tudom..

Várjam meg míg ő keres vagy hívjam fel én? Attól tartok, ha felhívnám, csak rontanék a helyzeten...


Előre is köszi a normális válaszokat!


18/L


2013. nov. 3. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
keresd.
2013. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben felhívnám, mivel előfordulhat, hogy azt csak egyfajta kényszer bocsánatkérésnek gondolta.
2013. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben nem hívnám, viszont írnék neki arról, hogy mennyire megbántam az előző napi hisztériázást.
2013. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írtam neki, hogy hiányzik, erre felhívott. Úgy tűnik minden a régi :)
2013. nov. 3. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szuper! De legközelebb ne rajta töltsd ki a mérgedet...
2013. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!