Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány megsértődik akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány megsértődik akkor menjek utána, keressem vagy nem szabad úgymond "behódolni" és várjam meg amíg ő nyit? Lányok melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most lehet, hogy lepontoztok, de utálom, ha a pasi nem jön utánam, mikor megsért, mert azt érzem, hogy abszolút nem érdekli, hogy megbántott.. Persze azt sem szeretem, amikor elkezd nyalizni, és már olyan nagyon mű a dolog..
2013. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ,hogy csak hisztizik,vagy tényleg megbántottad,és ha igen,akkor mivel.
2013. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő haragudott meg rád, akkor szerintem menj utánna:)

Nekem biztos jól esne, szerintem ő is örülni fog:)

L

2013. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elakarod veszteni, akkor nem mész utána, ha kell neked a nő, akkor utána mész.
2013. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj utána, egyszer kérj, bocsánatot. Ha enged, minden oké, hanem, hát nem. Ne fuss utána.
2013. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hülyeségen hisztizett be, hagyd amíg lenyugszik. Ha tényleg megbántottad, és jogos a sértődése, akkor menj utána, mert ha nem teszed, az a lány számára nem annak a jele hogy te mekkora menőcsávó vagy és nem hódolsz be, hanem azt fogja érezni, hogy abszolút nem törődsz vele és nem érdekel téged.
2013. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy hábas vagy kérj bocsánatot. Ennyi.
2013. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*hibás
2013. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
csak egy kis hülyeségen hisztizett be, nem csináltam semmit, így is keressem?
2013. máj. 21. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!