Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ijesztő kérdés a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ijesztő kérdés a "milyen napod volt? "?

Figyelt kérdés
Érdekes módon, ha írok egy lánynak, és szeretne beszélgetni, akkor felteszem ezt a kérdést (is)..onnantól pedig sok esetben nem jön válasz..miért?

2015. dec. 1. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy meghaladja csekély értelmi szintjüket a kérdés bonyolultsága?

Egyáltalán semmi ilyesztő nincsen benne. Sőt, nagyon sokat lehet rá válaszolni többnyire

2015. dec. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Nem ijesztő, csak unalmas. Olyan, mint a "mizu?", sok esetben csak töltelékként használják, mert nem tudnak milyen témát feldobni, ez különösen ismerkedős szakaszban igaz. Anno chaten ismerkedtem, hát egy idő után, aki a fenti két kérdés valamelyikével indított, az hamar repült, unalmas volt.
2015. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
érdekes ha azt kérdezem mindig vissza írnak. lehet csak rossz lányoknak írsz
2015. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten szolva keves az olyan lany aki erre rogton elkezdene beszelni ugy hogy meg csak nem is ismer hiszen tudja,hogy teged valoszinuleg nem fog erdekelni... *en altalaban ilyenkor elkezdem magyarazni hiszen csak megkerdezte es nem azt mondom,hogy semmi vagy hasonlo,mert az a legrosszabb szerintem es szegeny csavo igy vegzi es azt hiszi vele van a baj :) * De a problema az ilyen lanyokkal mint pl. en,hogy altalaban bekerulnek egy un. baratzonaba... Es borzasztoan nehezen masznak ki belole.. :( Ugyhogy hat nem a kerdeseddel van a baj,csak a fent emlitett dolgok allnak a hatterben nyugi :)
2015. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Na erre én is kiváncsi vagyok h pl amikor egy ismerős lányal akartok beszélni ti hogyan írtok rá h "szia mizu,, én eztet elég szarnak tartom

Adhatnátok pár ötletett mert téma az van nálam csak a beszélgetést nem tudom úgy olyan jól elkezdeni ilyenel h pl szia mizus?

2015. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!