Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak nekem tűnik bizarrnak és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik bizarrnak és betegesnek, hogy totálisan és menthetetlenül szerelmes vagyok William Murdoch-ba a Titanikból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már máskor is "megtetszettek" filmes karakterek, de ez kategória már más kategória... Szinte kívükről tudok minden dialógust, amihez bármi köze volt, és órákat tundék róla megállás nélkül "fantáziálni", ha lenne rá időm :D Segítsetek, hogy tudnék róla leakadni, mert ez már szerintem nem egészséges XD :/

Előre is köszi! :)



2015. okt. 11. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, teljesen jol gondolod, ez az.
2015. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez beteges szerintem.

mármint oké kb 13 éves koromban én is totál bele voltam esve Peter Parkerbe és vasemberbe is :D

hány éves vagy?

2015. dec. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16, sajna :D
2015. dec. 11. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd. Van aki a tanárába esik bele. Majd jön egy jó srác, és elfelejted.
2019. okt. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!