Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után nem ciki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után nem ciki, kellemetlen kimondani egy fiúnak, hogy fontos neked, és nem akarod, hogy valami baja essen?

Figyelt kérdés
Csak online ismerem!!
2015. dec. 1. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval: te vagy a fiú, vagy a fiúnak szeretnéd ezt mondani?
2015. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
fiúnak szeretném ezt mondani
2015. dec. 1. 19:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Embertől függő, van akinek már lehet mondjuk 1 hónap után mondani, meg olyan is van aki még hónapok után is totál kiakad és inkább lelép ettől.
2015. dec. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már többször próbált öngyilkos lenni... sokszor. Én csak az utolsónál voltam "jelen". Barátnőm meg régebbről ismeri és azt mondta neki, hogy legközelebb ha csinálja biztosra megy. Én félek. Nagyon megkedveltem. tudok valamit segíteni neki, így több ezer km-ről?
2015. dec. 1. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Maximum annyit hogy a barátja maradsz és beszélgetsz vele mikor szüksége van rád. Ha öngyilkos akar lenni valamikor, akkor úgyis öngyilkos lesz, akármennyire is fontos neked és nem akarod hogy baja essen. Ha valaki meg akarja ölni magát, akkor ott már olyan dolgok húzódnak amiket nem tudsz egy sima "fontos vagy nekemmel" megoldani, pláne ha személyesen nem is ismered.
2015. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kapcsolatotoktól függ. Én fiúként mondom, hogy a kemény időszakokban nagyon jólesik, ha csak egy alig ismert személy mondja is, hogy "fontos vagy nekem.".
2015. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!