Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki egy regényt írni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki egy regényt írni egy fontos személlyel?

Figyelt kérdés
Mar régóta szerelmes vagyok egy leanyba, kinél sajnos nem tudtam elérni semmit sem.Ugy gondoltam, elkezdek egy regényt írni, s miközben valami véletlen fojtan elmondtam Neki h írok egy regényt , s végül engedélyével beleirtam a regenybe más néven majd mostan mar valódi nevével . Ő latja ezt a regényt, mert megosztottam Vele, s gondoltam mivel ezt a regényt en alakitom, ezért legyen úgy mint a valóságba, azaz ott is beleszeretek a leanyba. Azt terveztem el, hogy meghagyom olvasási jogát addig, amíg el nem erek az értelmesebb részéhez, amikor majd a regényben is ráeszmélek,hogy szeretem, majd utána visszaveszem jogait hogy ne lássa utánna mi történik, nehogy meg sokkal rosszabb legyen a helyzet. Nagyon beteges,hogy egy regényt írok amiben szerepel? Mi a véleményetek arról, h ne lássa a regény vége fele majd megtorteno eseményeket?
2015. ápr. 29. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azzal semmi gond nincs, hogy a szereplőidet olyan emberekről formázod, akiket (szerinted) jól ismersz. A legtöbb híres író is csinálja ezt.


Ez a játék az olvasási joggal már inkább ciki, gyerekes. Döntsd el, mit akarsz. Tényleg egy regényt írsz, amit majd sok embernek meg akarsz mutatni? Vagy csak egy gigantikus szerelmes levelet akarsz írni regény formában, hátha ebből a lány majd megérti, mit érzel iránta?

2015. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!