Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 eves vagyok, meg szuz...

17 eves vagyok, meg szuz kicsit roszul erzem magam amiatt h lassan a barati korombe csak en vagyok a szuz mert mindenki mas mar 15 eves koraba elvesztette. Nekem nem ciki csak nem tudom hogy fog viszonyulni hozza majd a baratom ha lesz?

Figyelt kérdés
Igazabol meg nem volt senki olyan fiu akivel azt gondoltam volna h na akkor en most lefekszem vele,viszont felek h ha lesz akkor az fog e valamint gondolni arrol h 17 evesen meg szuz vagyok,es emiatt nem akar majd velem lenni vagy ilyesmi

2015. febr. 1. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ne foglalkozz a tobbiekkel...

ha most elveszted tobbet fogsz erni? nem! Aki emiatt cikiz, az nem a baratod!

2015. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy fog viszonyulni? Mondjuk nem fog r..bancnak nézni, mint a többieket.
2015. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Túlbonyolítod. Inkább örülni fog, hogy szűz vagy és nem ment át rajtad a fél város.
2015. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is 17 éves vagyok és még nem volt barátnőm. Nagyon rossz érzés amikor belegondolok hogy milyen lesz majd az első, hogyan csináljam, mi lesz ha hamar elmegyek.. Stb. De valahogy csak lesz majd. Ha egy rendes fiút fogsz ki akkor ő pont hogy értékelni fogja azt, hogy ennyi ideig vártál és nem feküdtül össze mibden jött-menttel..
2015. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat koszonom szepen a valaszokat,jo ezt igy tudni h nem mindenki gondolja gaznak :)
2015. febr. 1. 18:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is 17 éves lány vagyok és még barátom sem volt. Eddig csak egy sráccal csókolóztam, az is egyik haverom volt :).
2015. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
No para! Ha egy pasinak ez lesz a lényeges benned, az nem az igazi!
2015. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a jó pont, ha szűz vagy.

Ha nem találkoztam volna a barátommal akkor lehet még ma is szűz lennék 18 évesen, és egyáltalán nem zavarna. Sőt miután elveszítettem vagy fél évig még a legjobb barátnőmnek sem mondtam el, mert a szüzesség számomra büszkeség. Ma meg az a büszkeség, hogy annak adtam oda magam aki megérdemelt és csak egy férfival voltam és leszek is.


Ez inkább erény, minthogy gáz lenne. Azok a lányok irigyek rád és azt akarják, hogy te is veszítsd el, hogy semmivel se érj többet mint ők, mert többet érsz náluk, ha ők cikinek tartották a szüzességüket és csak úgy odaadták valakinek.

A barátom is 17 volt és szűz, sőt a 18-at is betöltötte mire oda jutottunk. Én nőként örültem, hogy még ő is érintetlen. Egy lánynak meg a legtöbb férfi pláne örül.


Várj csak nyugodtan, senki nem fog gáznak tartani és téged sem értelek, hogy miért gondolod így.

2015. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem gáz, egy lánynál ez erény. Viszont, ha egy fiúról derül ki, hogy még szűz azt meg persze inkább megvetik.
2015. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!