Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem vagy nem tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem vagy nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú..sajnos osztálytársam.Bizonytalan vagyok abban,hogy "úgy" kedvel-e.Pár dolgot felsorolnék:

-Tavaly felkért táncolni.De ez még szerintem nem jelent semmit,mert másokat is táncra buzdított.Persze végig fogta a kezem.Megkérdezte az egyik barátnőmet,hogy miért nem táncol és utána viccesen megkérdezte,hogy féltékeny-e rám.

-Hozzám szokott érni,de mivel közvetlen bárkit megérint.

-Jóban van a barátnőimmel.

-Nem olyan rég volt,hogy mentünk az osztállyal a templomba egy előadásra és mellém ült,pedig a haverjai mellé is ülhetett volna.Közben végig a kezével babrált.Később véletlenül a kezére tettem a kezem.Ciki volt. ^.^

-Néha-néha rám pillant órán.

-Nemrég beszélgettem egy fiúval.Nagyon jól elvoltunk,nevettünk és én láttam a válla fölött,hogy néz.Oda jött hozzánk és megkérdezte,hogy...jól áll-e rajta a melltartó(táncbemutató volt,a fiúk lányoknak öltöztek).

-Tesi órán általában az én csapatomban van és mellettem.

Most ennyi jutott eszembe.

Szerintetek?



2015. dec. 2. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen :))
2015. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos vagy benne?Elég közvetlen,így elég nehéz vele.Egyébként 16/L vagyok.
2015. dec. 2. 17:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Hmm hát szerintem is igen. Igen. Igen igen.. Kérdezd meg ^^
2015. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez olyan lenne,mintha azt kérdezném:Tetszesz,jávunk?xD Egyébként félénk vagyok. :/
2015. dec. 2. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát azért mondtam hogy "enyhén" hogy ne pont úgy ahogyan leírtad. Csak beszélj vele többet, tölts vele több időt. Gondolom érted mire gondolok.
2015. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem.Ma pl. vele találkoztam vásárlás közben .Mind a hárman csomagot vettünk,( a barátnőm is ott volt).Kis ideig csatlakozott hozzánk.Beszéltünk pár szót.(Máskor is szoktunk,de nem olyan sokat.)Pont néztem a csokikat,felpillantottam megláttam,megijedtem(jó értelemben) és köszöntünk egymásnak.Nagyon örültem.Később megint láttuk a buszmegben,ott elkezdtem őrülten integetni neki,de nem vette észre.Jobb is! :D
2015. dec. 3. 16:25
 7/9 A kérdező kommentje:

Még pár dolog:

-Szünet előtt buli volt és oda mentem az oszt.társaimhoz és ő azt mondta :Itt jön a jó nő! Szerintetek?Utána kínos csend volt.

-Ének óra előtt mondta,hogy ő nem fog énekelni,mire én:-Miért nem?Pedig jó hangod van!-ezután zavarba jött.

Örülnék még pár tippnek.

2016. jan. 10. 21:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ez egy átlagos fiúnál még eldönthető lenne hogy kedvel-e, de ő nagyon társaság közepe embernek hangzik ami sokat változtat. De ha ilyen jó fej akkor szerintem nyugodtan megmondhatod hogy tetszik neked. Valószínűleg nem fog elfordulni tőled. Sok sikert. 17/f
2016. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem mondhatom el,mert osztálytársak vagyunk és az kihat mindenre. :/ Mostanában kicsit közömbösnek érzem irántam.De lehet,hogy csak képzelődöm.
2016. jan. 13. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!