Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a buszon egy lány aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a buszon egy lány aki állandóan engem néz. Hogyan tudnék vele kapcsolatot teremteni úgy hogy ne rontsam el?

Figyelt kérdés
Reggelente a buszon szoktam látni eddig különösebb érzéseket nem váltott ki belőlem,de azt hiszem hogy megtetszett.Hogy nyissak felé úgy hogy abból a jövőben is lehessen valami?Kérlek titeket ,hogy csak normális válaszokat írjatok! A válaszokat előre is köszönöm !
2015. dec. 3. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

és a lány ránezesre hány évesnek tűnik?


te vagy ő száll fel előbb?

2015. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ülj le mellé, ha van hely, és kezd el beszélhetni vele.
2015. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy amikor leszállt pl akkor menj oda hozzá, mond el neki hogy szívesen találkoznál vele máshol is a buszon kívül, vagy tényleg ülj mellé (csak akkor beszélgetést kezdeményezni?).. ezer módja van, szedd össze magad és hajrá :D
2015. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1\2

Én 16 vagyok és a lány is szerintem kb.16-17.Ő száll fel hamarabb viszont azt nem tudom,hogy hol.Eddig sajnos egyszer sem tudtam leülni mellé mert mindig ült mellete valaki.Egyébkénr egy kicsit bátortalan vagyok az ilyen esetekben és könnyen zavarba tudok jönni.

2015. dec. 3. 21:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a biztatast!
2015. dec. 3. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne köszöngess, eredményeket várunk..!

Kopott a billentyűzet, tartozol ennyivel :DD

2015. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tudod , hogy hova megy ? csak hétköznap látjátok egymást a buszon ?
2015. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!