Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszett meg most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszett meg most hírtelen Ennyire ez a 12 éves lány? 14/F

Figyelt kérdés
Már rég óta ismerem, jóba is vagyunk, elég gyakran szoktam találkozni vele. Ma éjszaka volt egy szokatlan de nagyon jó álmom vele, ölelgettem, simogattam, és puszilgattam, stb, és nagyon nagyon jó volt. Reggel amikor felkeltem, nem jutott még eszembe, hogy mit is álmodtam, felmentem Facebook ra, feltöltött egy új képet magáról, megláttam, és eszembe jutott, és akkor el kezdett nagyon gyorsan verni a szívem, és izgultam. (még most is, ha rá gondolok.) Szinte teljesen másképp láttam, mint eddig. Előtte egyáltalán nem tetszett, és soha nem gondoltam rá így, és előtte még idegesített is, mert ez a lány eléggé ragaszkodik hozzám. De Mostmár egyáltalán nem tartom idegesítőnek, sőt nagyon aranyosnak tartom. Reggel találkoztam vele az utcán, amikor meg láttam, megint el kezdett nagyon gyorsan verni a szívem, és zavarba jöttem. Amikor meg láttam, annyira gyönyörűnek láttam mint még soha. Amikor köszönt, annyira aranyos hangja volt. Szerintetek miért van ez? Azt az álmot mi okozhatta, és miért lett Ennyire jó véleményem róla, és miért érzem amit érzek, ha látom vagy rá gondolok? Szerintetek belé szerettem? Mit tegyek? Egész nap csak a képeit néztem, mert ha nem látom, hiány érzetem van.

2015. dec. 4. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beleszerettél :)
2015. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát bro beleszerettél fülig! 16/f
2015. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy.:D

Beleszerettél, biza. Próbálj meg vele beszélgetni, és nézd a jeleit, hogy nem-e tetszel te is neki.

2015. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beleszerettél,bár azt még nem hallottam hogy valakit egy álom döbbentett rá erre:D Ez aranyos:DD
2015. dec. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy beleszerettél mint Micimackó a mézescsuporba! ;)
2015. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!