Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek volt már olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quasar07 kérdése:

Fiúk! Nektek volt már olyan, hogy volt barátnőtök, de közben másik lány (is) tetszett?

Figyelt kérdés

Vagy hogy több lányt fűztetek egyszerre, több tetszett egyszerre, vagy csak egy, aki nem a barátnőd volt. És jártál már több lánnyal egyszerre? Attól még hogy van barátnőd más lányokat is megnézel pl az utcán?

Sok kérdés lett, légyszi válaszoljatok.



2015. nov. 4. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, de velem volt már olyan hogy engem fűzött a pasi, de amúgy volt barátnője mellettem :D aztán együtt is voltunk nem is, közben én is voltam mással is, de megint visszataláltunk egymáshoz. fhu jó bonyolult az egész amúgy :)

szóval neki 2-en voltunk. azt hogy másokat megnéz e abban biztos vagyok. én is megnézem más pasikat :D

mondjuk amúgy az elején én nem tudtam hogy van neki más is. azt hittem én vagyok az első.

17/L

2015. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze.. attol hogy a barátnőmmel vagyok, az utcán biztos látok egy nőt akit szivesen megfektetnék. Több lánnyal egyszerre nem járta,voltam.
2015. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Volt egyszerre 2 barátnőm. Működik csak nehézkes.
2015. nov. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem könnyű helyzet, de volt. Sajnos félre is mentem vele. De arra volt jó, hogy megtanuljam, nekem az eredeti párom mellett a helyem. Nem könnyű érzés! Higgyétek el. NEm döntés hanem érzés az egész ezért a józan gondolkodás kizárt.
2015. nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Párnahuzat ***** válasza:
Természetes, hogy több tetszik. De csak egybe lehetsz szerelmes.
2016. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!