Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én és a barátnőm meg a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én és a barátnőm meg a barátnőmnek a pasija a szerelmem lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés

nem olyan rég a Barátnőmnek a pasija eljött hozzám és a többi haverja, meg kérdezték

hogy ki menyek e?

ki mentem ami nagy hiba volt mert

így estére barátnőmnek a pasijával erősebb lett a kapcsolatunk, fogtuk egymás kezét.

aztán azon napon még szakított a barátnőmmel és be vallta neki hogy szerelmes belém.

ezek után picit megijedtem hiszen nem akartam elveszíteni a barátnőmet, amikor kezdet

esteledni 2x meg pusziltuk egymást majd haza kísért és meg csókolt.

amikor haza értem a barátnőm azonnal rám írt ;c

nagyon mérges volt ezért azt mondtam neki hogy nem szeretem az exet

még beszélgetünk de meg tudta hogy csókolóztam vele és

mérges lett rám, teljesen rosszul vagyok nem tudom már hogy mit gondoljak,mit kellene csinálnom most ?

nagyon rosszul vagyok.a barátnőm meg nagyon nagyon stresszes. szóval nem hiszem hogy meg bocsájt, mit kell most komolyan tennem ??????


2015. dec. 4. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

"mit kell most komolyan tennem ??????"


Megtanulni helyesen írni és világosan fogalmazni. Kezdetnek legalábbis nem lenne rossz.

2015. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Tegyél le a barátnődről. Te nem vagy barát
2015. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

uhhh... durva eset.. de a legfontosabb h elkell dontened vmit ami ngyon fontos: LB vs. pasik. vagy a legjobb baratnod melle 'alsz' és nem kavarsz a fiuval.. akkor megmarad a baratsagotok, es nem lesz nagy baj belole. :)

másik verzio az, hogy osszejossz a fiuval te boldog leszel, de elveszted a baratnodet, es az ő exével jarsz... nos ez eleg durva lenne, nalam legalabb is.. a legfontosabb hogy gondolj bele az Ő helyzetébe, h neki most milyen lehet.. ugye te sem akarnad ezt? szerintem az A, verziót válaszd, ugyanis ''a pasi barmikor dobhat, de egy legjobb barat soha el nem hagyhat!''

2015. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
valójában nem volt soha jó kapcsolatom ezzel a barátnőmmel mint a többivel, ő soha nem ölelt meg és soha nem is védett meg nem állt ki mellettem meg minden, a többiek meg mindig vigasztalnak és ki tartanak mellettem
2015. dec. 4. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!