Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félénk fiúval hogyan ismerkedj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiúval hogyan ismerkedjek meg? Illetve hogyan kerüljek közel hozzá?

Figyelt kérdés
Remeg a kezem ha mellette vagyok és mindenkit megölelnék ha láthatom.Egy csoportba járunk és hetente egyszer egy osztállyal együtt van egy 70 perces óránk.Úgy vettem észre hogy félénk,a horoszkópja is azt írja.A múlt órá 8x nézett rám de egyébként szokott nezni 3-4x mindig és a városban is valahogy mindig összefutunk.A legutolsó találkozásunkkor vettem észre hogy figyel rám és ha sokáig néztem akkor úgy éreztem hogy zavarba jött.A haverjai sokszor néznek rám és együtt mindig produkálja magát de ha egyedül vagyunk mármint a haverjai nélkül akkor visszafogott.A barátnőm írt vele Facebookon de úgy burkoltan pattintotta.Nem szeretnék ráírni mert az olyan rámenős és nem szeretnék tömeglány lenni.1x motyogott valami köszönésfélét és egyszer én is hangosan ráköszöntem ő megfordult én pedig elmentem.Amikor még volt barátom akkor látott vele sétálni kézenfogva és 2x visszanézett olyan a francba nézéssel..(azóta a barátom elhagyott egy csajért)nagyon szeretném megismerni ,csak nem tudom hogy én tetszek e neki..úgy szeretném megölelni de nem lehet mert még nem is beszéltünk..mit tegyek?

2015. dec. 6. 00:05
 1/5 eznemlényeges ***** válasza:
80%
Odamész, és valamiről megkérdezed. Nem kell az elején semmi lényegesről. Mondjuk itt vannak az ünnepek, és megkérdezhetnéd, mit szeretne karácsonyra. Aztán te is elmondod. Az a lényeg, hogy szép fokozatosan közeledj hozzá. Először csak válts vele pár szót, aztán egyre többet. Akár egész szünetben beszélgethetsz vele, s próbáld kideríteni , mi az érdeklődési köre, mivel arról mindenki hosszasan tud beszélni. És majd ha kb. minden szünetben beszélgettek, akkor megölelheted :3
2015. dec. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Találj valami közos témàt. Ha ez nem megy kezdj el beszélgetni vele és majd kiderül.
2015. dec. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Remeg a kezem ha mellette vagyok és mindenkit megölelnék ha láthatom." Na ilyenkor szeretnék melletted lenni. Hátha engem ölelgetnél:-)
2015. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat de még írhattok..:)a múltkor nem volt 1 haverja sem az órán és mögé kellett ülnöm..féloldalasan kifodult 3x de nem szólt hozzám csak rám nézett vajon miért?Kezdeményezni akart?És ha megyünk haza akkor a haverjával hangosan hülyéskednek meg beszélnek és aztán hátra néznek rám?Mit jelenthet ez?
2015. dec. 6. 14:59
 5/5 eznemlényeges ***** válasza:
Lehet, hogy kezdeményezni akart, csak végül nem tudta rávenni magát. Aztán megpróbálta még 2-szer.
2015. dec. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!