Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyéjszakás kaland? Csak en...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kaland? Csak en gondolom így?

Figyelt kérdés
Ha valaki lefekszik valakivel egy buliban az r***nc. Én ezt értem. De valamilyen szinten őt is megértem...bulizik, jól akarja érezni magát, mért ne szórakozzon. Lehet hogy hülye felfogás, de jobban belegobdolva így gondolom. Az is r***nc nektek aki smárol vagy annál kicsit többet csinál valakivel egy buliban, de nem fekszik le vele? Én például csak smárolni szoktam bulikban, nekem az valahogy hozzátartozik, vagy kicsit több is belefér szerintem. A szex nem, az tény. Csak én gondolom ezt így? Olyanokat nem kérek hogy "mekkora hülye vagyok" "r***nc vagy te is" . Ez a vélemenyem, csak kíváncsi vagyok ti mit gondoltok erről.
2015. dec. 6. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azt hogy egészségedre
2015. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezeket megfogod kapni és nem is jogtalanul...miért tartozik hozzá?Ez nem normális,hogy ezt gondolod.A bulizás nem arról szól,hogy minél több fiúval smárolj,hanem,hogy jól érezd magad a barátaiddal,és nyilván ha akarsz,akkor az ismerkedésre is akad lehetőséged,de már ne is haragudj,de ha mindenkivel smárolsz,akkor hogyan vársz komoly kapcsolatot??Azzal smárolsz,akit szeretsz,nem pedig csak azért,mert menci vagy...nyilván ha tetszik valaki,lehet,de én tuti nem tenném meg az elején,várnék vele,amíg megismerem,hogy tényleg kedvel-e engem,vagy csak arra kellek.Ilyen könnyen kapható lennél...szomorú :( Hány éves vagy ?
2015. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Aki buliba lefekszik valakivel az csak *ibanc lehet

Undoritó

2015. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

(saját vélemény)


Van abban logika, hogy aki lefekszik valakivel ott, az r¡banc, de abban a fiúnak is szerepe van, ő se különb..másrészt, én az intimebb dolgokat jobban szeretem a (jelenleg nem létező) barátnőmmel csinálni, nem vadidegenekkel, és ebbe a csók is beleszámít..

2015. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
akinek e körül forog az élete, azt nagyon tudom sajnálni. Ez a véleményem.
2015. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#2 miaz hogy hogyan várok komoly kapcsolatot? Az ilyen bulikban ahol mindenki részeg nem lehet ismerkedni normálisan. Ha lesz komoly kapcsolatom nyilvan nem fogom ezt csinálni. És ezt pont azért csinálom mert nincs barátom..16 vagyok. És szeptembertől járok bulizni(nem olyan sűrűn). Egyszer estem abba a hibába hogy többet éreztem a fiú irant utána, mert elkezdtünk beszélgetni utána. Szóval számonra ez az egy hátránya van ennek.
2015. dec. 6. 19:54
 7/13 anonim ***** válasza:
De hogyan várod el,hogy bárki is komolyan vegyen és ne nézzen r**ancnak,ha ilyeneket csinálsz?16 évesen itt tartunk már?Gratulálok..16 évesen nem a folyamatos bulizáson és smároláson kéne gondolkoznod...oké,hogy fiatal vagy meg minden,de kicsit korán kezded...ráérsz még.Persze nem szólhatok bele abba,amit csinálsz,de akkor ne csodálkozz,ha ler**ancoznak ;)
2015. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Folyamatos bulizás?:D ez kicsit túlzás. És nyilván nem ismertek azért gondoljátok hogy e körül forog a világ nekem :D kivételes alkalmakkor megyek, viszont akkor nagyon jól érzem magam. Es ismétlem NEM RÉGÓTA járok buliba. Más 14 évesen mar bulikba jár én meg 16 évesen el mertem menni pár buliba hát bocsánat.
2015. dec. 6. 20:18
 9/13 anonim ***** válasza:
hát egyszer vagy fiatal ki kell élni magad, mivel nincsen párod és nő vagy, neked is vannak gondolom szexuális igényeid, szerintem ha 2ember jól érzi magát, nincs ezzel baj.
2015. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha kitetted a kérdést, fogadd is el az igazságot. vagy máskor ne rakj ki semmit
2015. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!