Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kedvelek egy fiút,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kedvelek egy fiút, akinek barátnője van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még soha nem találkoztam ilyen sráccal. Iszonyat kedves, és jó barátok vagyunk. Nekem nagyon tetszik, de kapcsolata van. Elég komoly kapcsolatnak látszik.

A lány 40 km-re lakik tőle. (Én a szomszéd városban)

Ne értsetek félre, ponthogy NEM akarom "elcsábítani"!

Nem szakíthatom meg vele a kapcsolatot, mert közösek az eddzésink, meg a próbáink. Minimum heti szinten látom, egy busszal járunk.

Nem találkozunk azért olyan gyakran, de nagyon sokat gondolok rá. Hogy verjem ki a fejemből?

Gyűlölöm magam, amiért nem tudok neki meg a barátnőjének boldogságot kívánni.

De nem tudok. Azt remélem titokban, hogy szakítanak. És emiatt szörnyen érzem magam.

Hogy lépjek túl rajta? Mert eddig csak efyrejobban beleesek...:/

16/L, a fiú egyeidős velem.



2015. dec. 6. 22:02
 1/3 anonim válasza:
Hát ez tényleg nehé z kérdés... szerintem próbálj meg más fiúk felé közeledni
2015. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele szerintem kettesben,ha annyira jóban vagytok, meg fogja érteni, áruld el neki mit érzel iránta, mert így csak rosszabb lesz ha magadba folytod az érzéseidet :)

16/L

2016. febr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs jegygyuru az ujjan, szoval szabad a palya, gyozzon a jobbik :)
2016. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!