Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ne arra legyél féltékeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ne arra legyél féltékeny akiről sokat beszél, hanem akiről hallgat" Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés
Valami idézetes oldal ugrott fel facebookon, és ez szemet szúrt. Elgondolkodtam rajta és odáig jutottam hogy kiírom ide:D Szerintem ha pl egy fiú egy lányról sokat beszél akkor az a "jel", nem az ha valakiről egy szót se szól

2015. dec. 7. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy megkérdezem...De ez hogy jött ide??? :D
2015. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül,mert mivan a fiú félénkebb és nem akar beszélni a neki tetsző lányról,megpróbálja titokban tartani?
2015. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valahol igaz lehet. Már csak magamból kiindulva... Nem sűrűn, de a mostani barátomnak el szoktam mesélni a kedvenc exem (aki amúgy az osztálytársam) aktuális ökörségeit, egy évfolyamtársamról is szoktam regélni, bár nem igazán foglalkoztatja a dolog, de azért meghallgat. Mindkét sráccal jóban vagyok és eleinte ezért féltékeny volt rájuk, de ez mostanra szerencsére elmúlt. Viszont: volt egy srác, akinek halálosan bejöttem, másfél évig ostromolt (külföldi, úgyhogy főleg chaten, de amikor úgy alakult, hogy láttuk egymást, látszott rajta, hogy komolyan gondolta. A barátom természetesen róla is tudott, viszont rá ténylegesen és nagyon sokáig ki volt borulva, hogy egyáltalán beszélek vele. Ezért egy idő után nem említettem neki a beszélgetéseinket (pusztán emberségből beszélgettem vele, szépen lassan leépítettem a kapcsolatunkat, hogy ne fájjon neki annyira), nem beszéltem róla, pedig lett volna mit mondani. Végtelenül rendes srác és nagyon sajnálom, hogy viszonzatlanok maradtak az érzései, de nem volt mit tennem. Ezért gondolom úgy, hogy ha esetleg én is éreztem volna iránta valamit, azt biztosan nem mondom el a barátomnak, mert csak kiakad, őrjöng, vagy hisztizik miatta. De ez persze csak egy vélemény, mert tapasztalatom nincs.

17/L

2015. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!