Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » En egy 14 eves lany vagyok 3...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En egy 14 eves lany vagyok 3 honapja költöztem ki a csaladommal nemetorszagba 2 hete jarok suliba hol mar is problemaim vannak. Mit tegyek? Reszletek lent

Figyelt kérdés
Olyan osztalyba jarok ahol külömbözo nemzetisegu gyerekek vannak.Sok fiunak tetszek es nekem egyik se nagyon kelti fel a figyelmemet sokan jarunk hazafele egy villamossal van egy fiu akinek van egy baratnoje (volt baratnoje) lengyelek a csaj meg gyanusitott azzal hogy en meg csokoltam a baratjat akivel tenyleg beszelgettem de en ilyet soha nem tennek. es ezt tobben is lattak hogy nem tortent semmi tobbek kozott az ocsem mert o is velunk jar. Viszont van egy fiu aki allitja hogy ez meg tortent es o is velunk jar de ez a fiu mar re szet akarta szedni oket. amugy ez a fiu is szerelmes belem es tudja hogy en nem szeretem igy ez lehetett bosszu is. Szerintetek mit tegyek? Szeretnem ha a fiu es a lany ujra egyutt lennenek es nem haragudna ram a lany se. a valaszokat elore is koszonom.

2015. dec. 8. 14:58
 1/2 Nevem Panni válasza:
Húha ez nagyon bonyolult.. Szerintem szervezzetek meg egy közös beszélgetést és tisztázzátok mindent. 😉
2015. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösznöm mar minden rendben. Megoldottuk es nem volt egyszeru de sikerult..
2015. dec. 9. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!