Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor és hogyan veszítettét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor és hogyan veszítettétek el a szüzességeteket? Szerintetek kb mikor érett rá valaki?

Figyelt kérdés

Azért nem azt kérdeztem, hogy hány éves kortól érett valaki, mert szerintem ez korban nem meghatározható. Szal "tulajdonságokra" gondolok.

Légyszi kort is írjatok.



2015. dec. 12. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én szűz vagyok. de szerintem akkor érett rá valaki ha olyannal csinálja akit szeret és megfelelő vele az érzelmi háttere :) megfelelő a partner mindenben.

ha valaki 15 évesen érzi így, hát tegye meg. ha valaki 20 évesen akkor hát akkor tegye meg :D

2015. dec. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem 20-és 60 év között a legoptimálisabb!
2015. dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 voltam, de korainak érzem így utólag. De talán csak azért, mert nem a megfelelő emberrel történt meg.
2015. dec. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

De korban meghatározható!

Hiába érzi magát valaki nagyon érettnek testileg-lelkileg (más kérdés, hogy ez általában nem így van....) mondjuk 14 évesen, akkoris korai neki a szex....

2015. dec. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
en 15 voltam, de 8 honapja egyutt voltunk, es ezt kovetoen meg majdnem 6 evig parkapcsolatban voltunk, szoval egyaltalan nem ereztem korainak, es meg sem bantam. nem tudom, hogy miert kell ezen a teman ennyit rugozni, es firtatni, hogy kinek mikor jo. mindenkinek maganugye. ha valaki 13 evesen akarja , hat tegye meg 13 evesen, mas meg maradhat szuz 99 evesen is. nem teljesen mindegy nekunk, kivulalloknak? az mar mar kerdes, hogy szerintem az idealis kor 15-19 kornyeken mozog.
2015. dec. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam, egyetlen dolog, amiért megbántam, mert már mint utólag visszatekintek, haldoklóban volt a kapcsolat és lehet nem vele kellett volna az elsőnek megtörténnie. A mostani párom kezdő volt és legalább tudtam én, mint "tapasztalt" segíteni kicsit. De ha a kellő érzelmek jelen vannak, és főként NEM FÉL az illető a szextől, akkor mehet. Egyébként ami fontos még (szerintem), hogy ne egy egyhónapos kapcsolatban veszítse el valaki a szüzességét, hanem ha már megvan a kellő bizalom, az összeszokás, egymásra vannak hangolódva, tehát legalább egy éve együtt vannak, ha nem több.
2015. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. dec. 13. 18:37
 8/11 anonim ***** válasza:
15 voltam nem bántam meg
2015. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

18 éves voltam (és vagyok), egy barátság extrákkal kapcsolatban történt meg :)

Nem bántam meg, de azért jobb lett volna ha utána pár nappal nem dönt úgy a csaj hogy legyen vége :D

2015. dec. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

15 voltam, amikor elveszítettem a szüzességemet az első fiúval. 20 voltam amikor az első lánnyal. Szerintem azért voltam jó a lánynál, mert már volt kellő tapasztalatom :)

Egyiket sem bántam meg. :)

2015. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!