Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti hány évesen veszíte...

Szülők, ti hány évesen veszítettétek el a szüzességeteket? Örülnétek neki, ha a gyereketek is akkor kezdene szexuális életet élni? Vagy szerintetek mi a megfelelő kor erre, ha a lányatok/fiatok komoly kapcsolatban élne?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 12:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%

én 15 évesen vesztettem el, elsőként az osztályból. De én akkor már egy éve jártam a barátommal, és utána még egy évig, tehát mondhatni, komoly kapcsolatban történt, hosszú tervezgetést követően..úgy gondolom, ez sokkal jobb eset, mintha valaki 18 évesen veszti el berúgva egy házi bulin.

Tehát nem kor függő, hanem érettség függő, és ha a lányom egyszer majd tiniként bemutatja a barátját, és a kapcsolat tart már jó ideje, én biztos nem fogom akadályozni abban, hogy nálunk aludjon a srác, mert előbb utóbb úgyis eljutnak arra a szintre, és véleményem szerint ez inkább meghitten történjen, "párnák közt", mint lent az utcán egy játszótéren vagy egy fa alatt. Szerintem az sokkal rosszabb és mélyebb tapasztalatokat ad egy fiatalnak, ha az utcán kell élnie a szexuális életét, vagy netalán alkoholt kell fogyasztania, mintha felnőttként kezelik mind ezek nélkül is.

2015. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
98%
ja, amúgy 29 vagyok, nő
2015. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
98%
18 voltam. 1 éve jártunk. Fontos volt számomra az érzelmi biztonság is. A gyermekeim életébe nem tervezek beleszólni. Van lányom és fiam is, de ez az ő döntésük kell, hogy legyen. Alap értékrendet és tudást tudok csak átadni nekik. N31
2015. nov. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az őszinte válaszokat :)
2015. nov. 25. 12:37
 5/38 anonim ***** válasza:
85%
Én 21 évesen vesztettem el a szüzességem, a párom 10 (!) évesen volt először nővel. A gyerekünk remélem nem csúszik majd el egyik véglet felé sem, ahogy mi tettük.
2015. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen vesztettem el, akkor már 2 éve együtt voltunk a párommal. Most 25 vagyok, még mindig együtt vagyunk, a fiam 3 éves, szerintem 16,17 évesen nem gond ha együtt van valakivel.
2015. nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
85%
Majdnem felnőttkorú voltam, nem lenne kifogásom, ha a gyerekem is annyi idősen.
2015. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én 23 voltam, és igencsak frusztrált ez a dolog, olyan fiúval voltam, akivel bár már egyideje együtt voltunk, de sose szerettem igazán. Remélem a gyerekeim nem járnak így.
2015. nov. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
81%
18,5 évesen mivel sajna ronda vagyok. Igazából csak szexkapcsolat lett volna de végül 5 évig együtt voltunk. Fiam van remélhetőleg ő előbb fogja. Szerencsére nem hasonlít rám. Szép lett.
2015. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
17 éves voltam, akkor már másfél éve együtt az akkori barátommal. Nem csinálnék problémát abból sem, ha kicsit hamarabb veszítenék el a gyerekeim a szüzességüket, ahogy az első is írja, legyen elég érett gondolkodású és felelősségteljes hozzá. 40N
2015. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!