Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Belezúgtam egy idősebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy idősebb, ráadásul több éve foglalt pasiba, szörnyen érzem magam, van valami recept amivel kiábrándulhatok belőle?

Figyelt kérdés
A bátyám legjobb barátja, a barátnőjével pedig énis nagyon jóban vagyok, úgyhogy több szempontból reménytelen és tudom hogy elég nagy pi*a vagyok, de ez van. Nemtudok mit tenni, hogy lehet valakiből hatásosan kiábráándulni? Egyáltalán létezik ilyen? 16/L

2014. máj. 27. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Lesz opsz egy négert és megoldódik a gondod LOL :D
2014. máj. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi hasznos volt keresem a négert................
2014. máj. 27. 18:18
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Egy jó szopással bevágodhatsz nála :D
2014. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 aladar12 ***** válasza:
még mindig a 10000 rövid megoldás a jó.
2014. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsi de ezt nemértem ezt a 1000et :D
2014. máj. 27. 18:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Van egy recept igen ..minél kevesebbet látod annál jobb. Kiábrándulni nehéz de gondolj arra hogy a barátnőjét szereti nem téged mert te a barátja kishuga vagy ./hány éves a pasi ?/
2014. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
20... és ez nálam kb akkor alakult ki amikor egy bulin (egyikünk sem volt a legbeszámíthatóbb állapotban, ugyhogy ne ítélkezz) táncoltunk és puszilgatta a nyakam...úgylátszik ennyi is elég?!
2014. máj. 27. 18:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Legközelebb bevetem én is ezt a nyak puszilgatós dolgot,mert van egy 16-17éves kiscsaj aki marhára bejön :D
2014. jún. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
71%
Nem belezúgtál. Tapasztalatból mondom. Mivel ebből alakult ki, ez fizikai vonzalom, ami természetes reakció... nem sokkal vagyok idősebb nálad, szóval nekem sem volt az olyan rég. Nem tehetsz semmit, vágyni fogsz rá, amíg; A) nem kapod meg, B) nem tetszik meg más. A helyzetre való tekintettel én azt mondom, a második megoldásra várj. Lehet, hogy egy hét lesz, lehet hogy fél év, de nem szabad mások kapcsolatába ártani magad.
2015. máj. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!