Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belezugtam egy idősebb pasiba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezugtam egy idősebb pasiba ő az első randin már szexet akart, de nem mentem bele (féltem) Mennyi az esálye, hogy még jelentkezni fog?

Figyelt kérdés
Mondtam is neki,hogy egyelőre csak beszélgetni és ismerkedni akarok,és félek,hogy ha lefeküdtem volna vele csak ugy eltünne,erre ő aztmondta,hogy most 1 hétig el is fog mert megy táborba hétvégén,de azota tényleg nem szolt hozzam,pedig még nincs hétvége...Már bánom is,hogy nem feküdtem le vele,de többet nem fogom keresni.ő 32 én 23

2015. júl. 16. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 vagyok, de ha érdekel a lány s nem feküdt le velem az első alkalommal az inkább erény mint hátrány. Ha nem fog keresni úgyis csak szexet akart, s ha jól értem te viszont többet szeretnél.
2015. júl. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,de a pasi csak szexet,asszem maradnek en is ott inkabb csak mar elszalasztottam....
2015. júl. 16. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha neked is elég a csak szex akkor miért nem keresed?Nagyot szexeltek aztán úgysem látod többet.
2015. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Figyelj, ha ezután nem keres, azt jelenti, hogy csak szexet akart. S ha igy állunk, lehet nem is lett volna jó neked... lehet csak a saját örömére koncentrált volna, összecsapta volna két perc alatt s te meg mehettél volna amerre akarsz. Jobb ez igy, hogy nem hagytad magad... Szükséged van arra, hogy kihasználjanak?
2015. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazad van,szeretet hianyom van inkabb...csak tul regota vagyok egyedul
2015. júl. 16. 18:04
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Gondoltam, velem is pont ez volt, de kérlek szépen fogadd meg a tanácsomat, tényleg, csak jóindulatból mondom. Ne feküdj le vele, azt remélve, hogy majd megszeret, azt remélve, hogy majd sikerül félvállról venned, mert mégjobban bele fogsz szeretni és utána nemcsak az fog kinozni, hogy szeretethiányod van és hogy idegesit, hogy nem akart veled járni, de még magadra is haragudni fogsz, amiért odaadtad magad neki ő meg csak kihasznált, s mert voltál olyan buta és elhitetted magaddal, hogy ezt te is tudod majd úgy kezelni int egy kalandot. Nem, nem mindenki tudja ezt igy kezelni... például én sem... S hidd el, pár hónap múlva jobb lesz úgy visszanézni, hogy " ni már, az a pasi akart meg**ni, de én okosabb voltam nála s nem hagytam neki", mint hogy " az a szemét kihasznált engem"... Hidd el, én benne voltam 8 hónapja, de még most se hevertem ki rendesen. :) S most két hete az a fiú egy buliban le akart kapni minimum 30x én meg nem hagytam, s olyan jó volt látni a megdöbbent fejét, meg, hogy a haverjai röhögik, hogy ilyen béna, hogy pont ő a nagy nőcsábász nem kap meg egy lányt... :)
2015. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszi szepen,ezt meg egy jo parszor elolvasom es mindenkepp megprobalom megfogadni:*
2015. júl. 16. 18:28
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
nagyon szivesen, ha valamit szeretnél kérdezni, vagy tudok segiteni, irj üzenetet :)
2015. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

#6-os jól szólt.

Ha hiányzik neked az, hogy úgy ismerjenek mint "az a p*csa akit megdugott XY", akkor csak hajrá. 33/F

2015. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!