Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Kérdés túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérdés túl rövid. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel már néhányszor beszéltem pár szót, aztán múlt héten elhívott kávézni. Nagyon jól éreztem magam, tök jól elbeszélgettünk, de nem történt semmi "extra". Nem sokkal ezután bevallotta, hogy nagyon kedvel, meg tetszek neki. Én is elmondtam neki, hogy mit érzek iránta, de annyiban hagyta a dolgot. Aztán facebookon is beszéltünk párszor azóta, meg edzések előtt(egy edzésre járunk). Mostanában ráírtam és beszélgetni próbáltam, de csak nagyon tőszavakban válaszolt. Aztán ma volt versenye, amihez tegnap sok sikert kívántam neki, és most nemrég fent volt facebookom is, láttam, hogy rakott fel képet, és ráírtam, mert kíváncsi voltam, hogy mi volt a versenyén, mert semmit nem tudok arról, de látta és nem ír vissza. Csak egy sziát írtam neki, semmi mást.(pedig reméltem, hogy miután mondtam neki hogy szurkolok stb, megtisztel annyival hogy elmondja vagy legalább válaszol)

És nekem az egészben az esik rosszul, vagy legalábbis eléggé összezavar, hogy elmondta, hogy bejövök neki, meg hogy szeretne még találkozni, de igazából most totál lesz*r.

Szerintetek mit csináljak? Ez jelentheti azt, hogy mégis meggondolta magát? Vagy csak én reagálom túl és inkább várjam, hátha majd ő ír, ha szeretne?



2015. dec. 13. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem személyesen menj oda hozzá. Lehet,hogy szimplán elfelejt visszaírni. A facebook sok félreértést szül. Ha valaki élőben mondta meg, hogy kedvel , akkor szerintem nem lehet gond. Várj egy kicsit, hagyd hogy ő keressen.
2015. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2015. dec. 13. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!