Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan tinik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dr. Kangörcs kérdése:

Tényleg vannak olyan tinik, akiket lázba hoz, ha egy idősebb, huszon-vagy harmincas pasival csókolózhatnak?

Figyelt kérdés
2015. dec. 14. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
tényleg
2015. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mi vont egy ilyen pasasban?
2015. dec. 14. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem nem.
2015. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a 14 évest vagy a 18 évest értjük tini alatt. Nekem 3-4 évvel idősebb fiúk is tetszenek, annál több már nem nagyon.
2015. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engemet biztos nem.

17F

2015. dec. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Figyelj, nekem is idősebb pasim van, 2 éve együtt vagyunk több mint 15 év korkülönbséggel, és kitartottunk egymás mellett nem is gondok mellett. Nem gazdag, mielőtt arra gondolna valaki, hogy a pénze miatt, sőt. Engem nem az izgatott, hogy milyen csókolózni egy idősebb pasival, de vannak olyanok, akiket csak ez izgat, mást nem tudna egy ilyen kapcsolatból kihozni. Szerintem mondjuk elég hülye dolog, ha csak ezért ki is próbálja, utána ennyi volt, de ez csak az én véleményem.
2016. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
*kis
2016. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Alapjáraton az idősebb férfiak vonzanak.
2016. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!