Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegessen gondolkozik vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegessen gondolkozik vagy nem vagyok elég csinos?

Figyelt kérdés
Két év alatt .nem igazán ismert ki?Ha valaki mond neki valamit akkor azt hiszi ugy van,de ha én mondok neki valamit nem hiszi el.Folyton ez már nem az elsö esett hogy láttak itt meg ott egy csávóval.Holott teljesen más nö vagyok mint a többi.Állandoan kislépéseimröl is beszámolok.Lehet kényelmes neki a helyzet,mert fiukkal sem szoktam beszélgetni fiu barátaim sincsenek.Múltkor is oda jött hozzám egy srác azzonal már irtam neki le.Ilyen idös bácsikkal meg nénikkel megszoktam állni beszélgetni vagy jönn egy idegen és ha férfi apám korabeli is vagy papám lehetne,segiteni szoktam pl merre mi hol van,ha nem ismeri a környéket.De erröl vagy elfelejtem ,mert nem tartom fontosnak mert annyi más hol jár a agyam pl munka stb.Erröl ha eszemve jut mondom neki.De erre nem is kéne hogy ideges legyen.HA elfelejtettem mondani is.Volt hogy egy bácsi sétáltatja a kutyusát és van ,hogy meg simogatom.Erre lehet valaki féltékeny?Ha erröl vakamikor elszoktam feledkezni,hogy mondom hogy taliztam a kutyás bácsival valamikor mondom.Még nekem mondja,higy én vagyok a féltékeny.Szerintetek más valaki és nem vagyok ekég csinos azért csinálta?vagy tesztel?Szokott olyan lenni ha öszeveszünk addig neki canbak alkalmi nöi és ugy nincs az embernek bün tudata.Mert az nem számit neg csalásnak szerinte ,mert akkor haragba voltak.Egész végig sirtam ezért irt csak rám.Hogy ketten is láttak valani szakállas hapsival.De azt már nem irta ke ,hogy kik.
2015. dec. 15. 07:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján elég beteges.
2015. dec. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Édesem, már harmadjára írod ki a kérdésed.


Hány éves vagy? 12?

2015. dec. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
14
2015. dec. 15. 08:05
 4/13 A kérdező kommentje:
Atz hozzá teszem,hogy amikir láttam,hogy iemrt örültem,végre irt a fáradztó nap után ö is tudd irni.azt általába én szoktam ,és jol esett,de amikir láttam,hogy mit nagyon csalodott voltam
2015. dec. 15. 08:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

14 éves vagy

"teljesen más nö vagyok mint a többi"

el sem olvasom a leírást...

csak jelzem, hogy 14 évesen NEM VAGY NŐ!!!

és ez a mindenkitől különb, "jobbnak hiszed magad" mentalitás szerintem szánalmas...


22F

2015. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kihiszi hogy jobb azért kelkene olvasni
2015. dec. 15. 08:16
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen más vagyok de szerintem nem én vagyok a szánalmas
2015. dec. 15. 08:17
 8/13 A kérdező kommentje:
Ugy tettem fel a kérdést hogy betegessen gondolkodik a barátom,vagy én nem vagyok elég csinos?
2015. dec. 15. 08:20
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem fenn akadt a szemem a "más nö vagyok mint a többi" részen a leírásban előtte néztem, hogy 14 éves vagy...


sok korodbeli így gondolkodik, vannak akik később is...


4 perc alatt 3 választ írtál, egymás után...

te magad sem tudod összeszedni a gondolataidat...

kislány vagy még akkor is ha nem tetszik...majd felnősz és beérsz te is, ne akarj idő előtt felnőtt lenni...


Ő betegesen féltékeny, amikor összevesztek mással van, te meg ezt tűröd...csak magadat teszed tönkre vele, de a te életed, a te döntéseid...csak később meg ne bánd, hogy erre az emberre pazaroltad a fiatalságodat...


22F

2015. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Te tenyleg ennyire hulye vagy? Komolyan egy gramm onbecsules nincs benned? A baratod minden alkalmat megradag, hogy beled kosson minden piti dologert, te meg ahelyett, hogy elhajtanad a fenebe, megalazkodsz elotte. De valszeg ezert is van veled, van kin uralkodni, epeszu ember nem turne el neki, egy buta csitri viszint meg asszisztal is hozza.

Az meg hogy jon ide, hogy nezel ki? Semmi koze a tortenethez.

2015. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!