Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Betegessen gondolkozik vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegessen gondolkozik vagy nem vagyok elég csinos?

Figyelt kérdés
Két év alatt .nem igazán ismert ki?Ha valaki mond neki valamit akkor azt hiszi ugy van,de ha én mondok neki valamit nem hiszi el.Folyton ez már nem az elsö esett hogy láttak itt meg ott egy csávóval.Holott teljesen más nö vagyok mint a többi.Állandoan kislépéseimröl is beszámolok.Lehet kényelmes neki a helyzet,mert fiukkal sem szoktam beszélgetni fiu barátaim sincsenek.Múltkor is oda jött hozzám egy srác azzonal már irtam neki le.Ilyen idös bácsikkal meg nénikkel megszoktam állni beszélgetni vagy jönn egy idegen és ha férfi apám korabeli is vagy papám lehetne,segiteni szoktam pl merre mi hol van,ha nem ismeri a környéket.De erröl vagy elfelejtem ,mert nem tartom fontosnak mert annyi más hol jár a agyam pl munka stb.Erröl ha eszemve jut mondom neki.De erre nem is kéne hogy ideges legyen.HA elfelejtettem mondani is.Volt hogy egy bácsi sétáltatja a kutyusát és van ,hogy meg simogatom.Erre lehet valaki féltékeny?Ha erröl vakamikor elszoktam feledkezni,hogy mondom hogy taliztam a kutyás bácsival valamikor mondom.Még nekem mondja,higy én vagyok a féltékeny.Szerintetek más valaki és nem vagyok ekég csinos azért csinálta?vagy tesztel?Szokott olyan lenni ha öszeveszünk addig neki canbak alkalmi nöi és ugy nincs az embernek bün tudata.Mert az nem számit neg csalásnak szerinte ,mert akkor haragba voltak.Egész végig sirtam ezért irt csak rám.Hogy ketten is láttak valani szakállas hapsival.De azt már nem irta ke ,hogy kik.
2015. dec. 15. 07:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
de akkor nem vagyok elég csinos?Minek kell akkor olyat mondani,hogy szerelmem .szeretkezés közbe,és azt mondja hozzá,hogy ilyet nem is szokott mondani,hát igen ritka töle,ha ilyet mond.Legyek akkár hány éves akkor is ilyet tenni,akit szeretünk,fájdalmas senkinek nem kivánom ezt.Olyan jó lenn ez a kapcsolat ha ezek nem lennének
2015. dec. 15. 10:38
 12/13 anonim válasza:
14 evesen miota vagz felnott? Minek kell neked barat ennyi idosen?
2015. dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hát, ez nem jó így, de szerintem mindkettőtökkel gond van. az ő féltékenységével is, de azzal is, hogy te ezt eltűröd és ennyire alárendeled magad neki. nekem úgy tűnik, hogy ő nem tart téged olyan fontosnak, mint ő neked és ezzel függésbe kerülsz tőle, így mindenben alárendeled magad, ami nagyn rossz helyzetet teremt. szerintem szakítanotok kellene, de ez nyilván nem megy ilyen könnyen, ha benne vagy a kapcsolatban.


az viszont nagyon beteges, hogy te rögtön azt vonod le kövtkeztetésként, hogy mindez azért lehet, mert nem vagy elég csinos. ennek az egsznek semmi köze nincs ahhoz, hogy te mennyire vagy csinos és egyáltalán nem arról szól, hogy ne lennél elég jól. egyszerűen teljesen rosszul kezelitek az egész kapcsolatot és egymást.


viszont legalább fiatal vagy, rengeteg időd van még megérni és normális kapcsolatokat kialakítani - csak ne a külsődben keresd a probléma kulcsát!

2015. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!