Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől megváltoszhat a kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől megváltoszhat a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Legjobb barátommal (fiú és én meg lány) elég régóta vagyunk barátok. Nos neki egy éve van egy barátnője. De múltkor beszélgettünk( tudni kell hogy elég gyorsan felkerül témának a szex) és az lett a vége hogy kijelentette hogy lefeküdne velem és mivel őszinte embernek tartom magam bevallottam neki, hogy az én fejemben is megfordult ez a gondolat. Azóta semmi se történt igazából mindig felhozza ezt,de semmi több.

Ez mennyire baráti még ? Mármint nem hinném hogy a közel jövőben történne valami számotvető. Csak ez mennyiben változtatthatja meg a kapcsolatunkat ? Vagy jobb így hogy úgymond tisztáztuk?


2015. dec. 15. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy elég furcsa barátság. Ezt nektek kell eldönteni, ha még mindig jól megvagytok így és egyikőtök se érez többet a másik iránt, akkor miért ne maradhatnátok barátok, főleg, hogy neki barátnője is van.
2015. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is igy vagyunk egyik jo baratommal csak mi mind a ketten szinglik vagyunk es igy nyiltan nem mondtuk ki hogy lefekudnenek egymassal csak egyszer utalt ra... Es en is
2015. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, hogy megváltozhat-e

de a nőkkel kapcsolatos megítélésemet te sem javítottad......

2015. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!