Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, aki bejön és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki bejön és régen nagyon jóban voltunk, de mostanra megromlott a 'kapcsolatunk'és nem tudom hogyan tudnék vele megint olyan jóban lenni mint régen. Tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnék vele megint jóba lenni?

Figyelt kérdés
Régebben minden nap beszéltünk,hol ő írt rám,hol én rá és nagyon jóban voltuk...indig tudtunk miről beszélgetni,de valahogy most olyan szinten megromlott a barátságunk,hogy szinte nem is beszélünk és nagyon hiányzik..egy suliba járunk és minden nap látom..beszélgetnék vele,de mindig mással van oda menjek hozzá akkor is ha mással van vagy várjak a megfelelő pillanatra amikor nincs vele senki?? Hogy tudnék vele megint olyan jóba lenni mint régen?

#ismerkedés #randizás #tini kapcsolatok #barátságujjáépítés
2015. nov. 1. 19:53
 1/1 anonim válasza:
Lehet rájött, hogy nem érdekled annyira, esetleg túlzottan nyomultál rá és ez neki nem tetszett. Szerintem elsősorban gondold át, hogy miután ment félre ez az egész dolog, és mikor legközelebb nekifutsz a dolognak, ez legyen a szemed előtt! Aztán szerintem próbáld vele úgy feleleveníteni a dolgot, hogy odamész hozzá/ráírsz, hogy pont eszedbe jutott valamiről, és most így feltűnt, hogy milyen régen beszélgetettek egy jót, dobj fel vmi nosztalgikus vicces dolgot a múltatokból, hogy oldd a feszültséget, aztán megkérdezed mi van vele, mesélsz magadról Te is... a többi jön magától! :)
2015. nov. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!