Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen hajstílus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen hajstílus jön be?

Figyelt kérdés

Nekem már volt ilyen volt egy jó ideig:

[link]

De nem nagyon jött be egy lánynak se..

Most ilyen hajam van:

[link]


Vagy nektek mind1 hogy h néz ki valaki és inkább a belső a fontos?


2015. dec. 16. 17:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen volt egy jó ideig: *bocs kapkodtam
2015. dec. 16. 17:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik haj stílus se jön be ezek közül igazán. De nem ezen múlna, hogy járnék-e valakivel. A belső fontosabb.
2015. dec. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 NeymarjrLau ***** válasza:
Istenem*-* az első NEYMAR ááá:)))))) mivel Neymart imádom, egyértelműen az 1.jön be, de a 2.is jó;)
2015. dec. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! jöhet még;)
2015. dec. 16. 18:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 2.jobban tetszik. Igazából mindenki mondhatja hogy ő csak a belsőt nèzi, de mindenki emerből van, ès naná hogy a külső is számít.. De persze nagyobb rèszben a belső a döntő. A hajról annyi, hogy nekem annyira nem jön be amibèl oldalt kb nullással van levágva, a feje tetejèn meg 10 centis haj van.. Meg se a kopaszas. 17/l
2015. dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem, mindkettő undorítóan néz ki, és minden második fiúnak ilyen haja van.
2015. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ecsetklub itt gyülekezik.


Bunkóságomat félretéve... Szerintem nem vészes, van ennél rosszabb változat. Igazából ha jól áll valakinek, felőlem legyen, de ha nem illik hozzá, ne erőltesse... Ha úgy látod, nem áll jól, hagyd, keress más stílusút! :)

2015. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a raszta, de a kettő közül inkább a második.
2015. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!