Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy keltem fel jobban az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltem fel jobban az érdeklődését, vagy hogy egyáltalán gondoljon rám?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal több éve beszélünk azt hiszem 3 éve, de csak Facebookon. Elvileg megszeretett engem az első évben, és ez szerintem tartott a második évig. Én nem is nagyon éreztem iránta semmit eddig, viszont most ő nagyon megváltozott... már nem olyan nyitott, flegmabb lett, egyszerűen teljesen más mint régen. Lehet a korából adódik, ugyanis ő most csak 13. Vagy nem tudom. De más lett... már nem mondja hogy szeret, a régi aranyos dolgait, de szerintem nem miattam. Mint ha már nem érdekelnem annyira... és most jöttem rá hogy basszus szerelmes vagyok. Mit csináljak? Ha nem írok, pár nap múlva ír, és gondolom addig is nézegeti hogy mikor vagyok fent stb, tehát folyamatosan gondol rám, hogy miért nem írok, és hianyzok neki.

2015. dec. 16. 19:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, én 16 vagyok. A kirkulonbseg miatt is aggódok kicsit.
2015. dec. 16. 19:17
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Cimbora!

Ne haragudj,ha leoltalak,de szerintem azért durva,hogy 16 évesen egy 13 éves KISLÁNNYAL akarsz együtt lenni.... Biztos,hogy ezt akarod? 13 éves...még kislány,mit akarsz vele csinálni,barbi babázni...?

Másrészt,nincs sikered a korodbelieknél,hogy egy 13 éves kislánnyal kezdesz?

2015. dec. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De, lenne sikerem barátom, de ez van. Amúgy szerintem érett a korához képest... tudok várni bármire. De ha neked valaki kell, mert egyszerűen szereted, akkor nem nézel semmi mást.
2015. dec. 16. 19:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem számít ennyi korkülönbség, ha szerelmes vagy belé akkor nyilván úgy viselkedik, olyan az érdeklődési köre hogy neked tetszik, akkor meg teljesen mindegy hogy 13 éves. Nekem van olyan osztálytársam (10.-es vagyok) akinek 8.-os fiúja van és semmi problémájuk nincs, szóval ennyit a korkülönbségről meg arról hogy a fiúk később érnek. Persze aztán mindenki jön azzal hogy egy 16 évesnek már "igényei" vannak, lehet hogy ezzel csak én vagyok így de ha szeretsz egy lányt akkor ki tudod várni azt az 1-2 évet, addig meg ott a jobb kezed.
2015. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy megértesz. Tudnék várni, tényleg nem fontos nekem az, de ha egyszer ez a helyzet...
2015. dec. 16. 19:30
 6/8 anonim ***** válasza:
10 évesen már facebookozott?
2015. dec. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,én is, és? :D nem értem miért vagytok ennyire fenn akadva a korán.
2015. dec. 16. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerősöm 20, barátnője 13.

Több, mint fél éve működik a kapcsolatuk.. ennyi.

Nem a kor számít, hanem az, mennyit éltél.

2015. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!