Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondolnatok ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondolnatok ezek utan a lányokról?

Figyelt kérdés

A fiu es a lany öltöző bejárata egymással szemben van. Közöttük van egy kis rész.

A fiúk általában nem csukjak be az ajtókat es ha jo szögben van nyitva a külső ajto akkor be lehet latni egy bizonyos részre a fiuoltozoben.

Na edzés utan mi ezt szoktuk "kihasználni" a lányokkal.

Múltkor is, de csak annyit láttunk, hogy az egyik srac ( nevezzük B-nek) félmeztelenül ül a padon :D

Mi a lányokkal ugyan suttogtunk kint a 2 öltöző között, de mivel teljesen csend volt a fiúk is szerintem "hallgatoztak", ezért kb mindent hallhattak.

Kb arról beszéltünk, hogy hogyan lehetne "kihivni" a srácot, hátha póló nélkül jönne ki es tenyleg akart tőle kérdezni az egyik lany valamit :D

Es azon "vitaztunk", hogy akkor ki hívja ki? Hogyan szóljunk neki?


Ilyenek :D


Na ezek utan B bement a csaphoz es miután mar kb fel perce folyt a víz, behívta a haverját es ott beszéltek, gondolom, hogy ne halljuknk semmit se :D



Fiúk, mennyire neznetek hülyének a lányokat?

Mit gondolnatok? :D



2015. dec. 20. 09:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Leszarnám! Mondjuk lehet azért, mert már nem vagyok 12 éves és ez nem poén, de ettől függetlenül tényleg totál nem érdekelne.
2015. dec. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Na kicsim mondom mi van.

Én kimentem volna és a fehérje hiányos nunitokat dugtam volna, de mindötöknek :D

2015. dec. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szánalmasnak tartottam volna őket.
2015. dec. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Röhögtem volna egy jót rajtatok :)
2015. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aranyos. Hol van ilyen oltozo?:D
2015. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez egy kicsit gáz, de végülis honnan jött volna rá a srác az igazságra?

Azt gondolom a lányokról, hogy úgy látszik, nem lehet elég korán elkezdeni ezt a nyálcsorgató felszínességet.

2015. dec. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez eleg gazos,azt,hogy még eretlen. Kis libuskak azok a lanyok
2015. dec. 21. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Ez egy kicsit gáz, de végülis honnan jött volna rá a srác az igazságra?"

Milyen igazságra gondolsz?



"Azt gondolom a lányokról, hogy úgy látszik, nem lehet elég korán elkezdeni ezt a nyálcsorgató felszínességet."

Ne mond, hogy te nem orultel volna tizenevesen ( ha mar idosebb vagy), ha melltartóban es bugyiban lathatsz egy nagyon jo alakú lanyt...


Es attól, mert tetszik, hogy egy fiúnak kockahasa van es jo lenne latni nem leszek felszínes....

2015. dec. 21. 14:06
 9/10 anonim ***** válasza:
#8: Arra az igazságra, hogy miért hívtátok ki valójában.
2015. dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű a válasz. Ha jó csajok beszélik ki, akkor a fiú melle dagad a büszkeségtől, és az eset táplálja az egóját. Ha kevésbé szép lányok beszélik ki, akkor szánalmasnak tartaná a dolgot.
2016. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!