Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzás az ajándék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás az ajándék?

Figyelt kérdés

Vettem barátnőmnek karácsonyra egy nyaklánc fülbevalló szettet (7000ft) és a napokban láttunk egy könyvet a könyves boltba bele olvasgatott és észre vettem hogy célozgatott rá hogy de jó lennerg tetszik neki stb. és másnap visszamentem és megvettem a könyvet és gondoltam hogy oda adom azt is karácsonykor neki (3000ft).


Az lenne a kérdésem hogy 3hónap járás után ez túlzás lenne mind kettőt oda adni kárácsonyra ??



Fülbevalló+nyaklánc szett (7000ft)

Könyv (3000ft)


Elöre is köszönöm a válaszokat.

17/f



2015. dec. 20. 12:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Úristen, nehogy megcsináld azt, hogy szétszeded a szettet, és a másik felét szülinapján adod oda...Gondolom párban vannak, tehát egyformák, feltűnne a lánynak később biztos, hogy ez egy szett volt, és az gáz lenne.


Amúgy szerintem nem olyan sok, nyugodtan add oda az ékszereket és a könyvet is. A könyv egyedül kevéske lenne amúgy is.

2015. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem

ha megteheted h megveszed vedd , de nehogy azt higyje h akarsz vlmit ezé az ajándékért cserébe

másészt nemhiszem h azzal fog kézdeni h megkérdezi h mennyiért vetted

szép ajándék én örülné ilyennek

2015. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ;) :D
2015. dec. 20. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!