Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan csináljak többszörös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljak többszörös orgazmust a barátnőmnél?

Figyelt kérdés
Olyan fél óra alatt el tudom juttatni a csúcsra, de utána azt mondja, hogy pihennie kell, mert nagyon érzékeny lesz a puncija. Az előző barátnőim is hasonlóan voltak vele. Még sosem csináltam egy órán belül több orgazmust egy lánynak. Mit tanácsoltok?

2015. okt. 31. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan mond el mit hogy csinálsz lehet ott lesz a probléma.. :)
2015. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden ujjra egy nő kell.
2015. okt. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

és vannak olyan lányok aki egymenetesek

vagyis ha nagyon jó volt az az egy akkor akár napokig nem kívánnak másikat


de egy trükk:

élvezésig nyald ki majd akkor tedd be neki és hajrá

2015. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan lanyok akiknek pihenni kell orgazmus utan :) en nem vagyok ilyen szerencsere :)
2015. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát, a barátnőmnek nagyon nehezen jön össze a hüvelyi orgazmusa, többnyire ő szokott felül lenni, hogy irányítson (különben gyakran fájdalmas neki a szex), de így sem jellemző. többnyire orálisan és kézzel szoktam kielégíteni. Azt mondja, ebben nagyon jó vagyok. Előző barátnőm nem szerette az orális szexet, vele nagyon jókat dugtunk, és az ujjazásért volt még oda. Egyrészt betudom, hogy mindenki más, de azért szeretnék fejlődni, mert fontos számomra, hogy a partnerem minél jobban élvezze az együttléteinket. Itt olvastam, hogy többen is írták, hogy egy-egy szex alkalmával 3-12 orgazmusuk van a barátnőiknek, ami nekem nagyon idegen volt, ezért szerettem volna meg többet erről megtudni. hogy esetleg a partnereim más beállítottságúak, vagy én csinálhatnék valamit jobban.
2015. okt. 31. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
azért azt is vedd figyelembe, hogy itt mindenkinek 18+cm hosszú farka van ;) remélem érted
2015. okt. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

12 orgazmus???


az max akkor ha beteg ...

2015. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!