Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan képesek minimálbérből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képesek minimálbérből élő kövér csúnya alacsony pasik átlag feletti jó nőt szerezni?

Figyelt kérdés
Baromira idegesít a dolog, mert átlagos külsőm van nem rossz keresettel. 182 cm és 85 kg vagyok, izmos. Még sincs barátnőm már 2 éve. Társkeresőkön vissza se írnak, élőben elkergetnek stb. Unokatesóm 170 cm kb. és nagyon kövér majdnem 100 kg, nagy felfújt fej és minimálbéren dolgozik. Tegnap bemutatta a barátnőjét és teljesen nem akartam hinni a szememnek, nagyon csinos jó nővel volt és tényleg szerették egymást. Megkérdeztem hogy ezt hogy csinálta ilyen külsővel és azt mondta hogy csak a lelkükre kell hatni. Mit ért valaki az alatt hogy a lelkükre hatni.. Nagyon idegesít a dolog!!!!.
2015. nov. 13. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Felbérelt egy prostit csak, hogy szívasson. A másik lehetőség, hogy a nő valójában nem nő. A harmadik, és ez a legkevésbé valószínű, hogy nagyon kellemes a kisugárzása.
2015. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Biztos hogy nő, tipikus nő, ekkora változtatás kizárt. Hát fizetős lány eléggé hihetetlen, mert facebokon is együtt vannak bejelölve és ennyi pénze lenne.... mondjuk nem tudom
2015. nov. 13. 12:25
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Istenem! De ostoba pali lehetsz.
2015. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Talán ennek a nőnek pont az ilyen pasik tetszenek, lehet, hogy az apjára emlékezteti, akivel jó a kapcsolata, lehet, hogy semleges közegből ismerik egymást, ahol volt lehetőség már azelőtt megismerniük egymást alaposabban, hogy közelebb kerültek volna egymáshoz (iskola, munkahely, vallási közösség... stb.).
2015. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Ért a nők nyelvén, tudja, hogy kell bánni velük, jó szövege van, el tudja magát adni. Én is ismerek hasonlót, külsőre enyhén szólva sem egy nagy szám, először nem is nagyon veszik figyelembe a nők, aztán ahol huzamosabb időt tölt el, baráti társaságban, munkahelyen, egyre többen belehabarodnak.
2015. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
HIhetetlen, amit leírsz Kérdező. 27/F
2015. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6. Hát még nekem milyen hihetetlen volt mikor megláttam őket.... Gondolhatjátok....
2015. nov. 13. 13:05
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Vannak nők akik ha sokat csalódtak a férfiban a bizalmat, hűséget odaadást keresi. Egy jó nő (akármilyen hihetetlen) többet csalódik mint a csúnyácskábbak. Ha van is esze akkor ugyanabba a hibába nem fog beleesni és idővel másképp mérlegel mint fiatalon tiszta lélekkel amikor azt hiszi övé a világ. Eztán is az, de a "szép fiuktol" irtozni fog avagy velük szemben lesz előítélete.
2015. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekem kétszer is alacsony, pocakos, minimálbéres, szépfiúnak cseppet sem mondható alak törte össze a szívem.

Akkor nyilván én meg most már a gazdag szépfiú felé orientálódok. :D

2015. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Lehet, hogy a nők mégsem csak felszínes, pénzéhes, buta libák? Hihetetlen....
2015. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!