Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szimpatikus lennék ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimpatikus lennék ezek alapján? 16/L

Figyelt kérdés

Tudom,ezer meg egy ilyen kérdés van,de gondoltam,és is érdeklődöm egy kicsit. (Mindent abszolút reálisan írok.)


Külső: 173 cm-70 kg(azaz,nem vagyok vékony,és nem nézek ki jól,viszont annyira eszméletlen kövérnek sem mondanám magam,inkább husis) Szőkésbarna (jelenleg viszonylag rövid haj-lapockáig ér,amúgy csípőig érőből vágattam 20 cm-t) haj,vöröses beütéssel,kék szemek,szeplők. Különleges arc(tényleg különleges és szokatlan,szerintem különlegesen ocsmány,van aki szerint szép,van aki szerint meg átlagos)

Átlagosan öltözködöm,viszont ha az alkalom megkívánja,akkor nagyon szeretem a nőies cuccokat. :)

Sminkelni nem sminkelek,csak a gyulladt pattanásaimra szoktam közbe közbe korrektort feldobni,ha megjelenik egy-egy.


Belső: alapból nagyon nyitott,társaságközpontú személyiség vagyok,viszont annyira azért nem,hogy ilyen nagypofájú legyek minden helyzetben

Nagyon vidám,mosolygós vagyok,abszolút optimista.

Hozzám tartozik a humor,nagyon gyakran jön elő az 5 perces röhögőgörcs effektus.

Nagyon csipkelődő is tudok lenni(mindenre valami éles visszavágással válaszolok),ezt sajnos sokan nem bírják ki bennem.

Híve vagyok az egyenes,tiszta beszédnek. Nem szeretem a kertelést,és a szépített igazságokat. Sajnos néha emiatt megbántok embereket,hisz meg kell jegyeznem,hogy kinél kell odafigyelnem ezekre,és sajnos néha velük szemben is előjön a legőszintébb oldalam.

Az életemben az állatoknak van az egyik legeslegfontosabb szerepe:lovaglás,kutya,macska,állatorvosi a célom. Néha már betegesen komolyan veszem ezeket a dolgokat,így ha valakinek nem olyan a hozzáállása az állatokhoz,ami egy átlag ember számára elfogadható,az le is írta magát a szememben. Nehezen,de el tudom fogadni,hogy nem mindenki az állatok világába született,és senkire nem kényszerítenék rá semmit a saját akaratom miatt. Sajnos ez fordítva nem így van,nagyon sokan megjegyzést tesznek az állatokhoz való viszonyulásom,akkor viszont elő tud jönni a legbunkóbb oldalam is.

Amúgy mindenről el lehet velem beszélgetni,akár tantárgyakat,akár az általános beszédtémákat nézve.

Ami még hozzám tartozik,az az,hogy tipikus jókislány vagyok,nem cigizek,nem iszom,nem váltogatom a pasijaimat 3 naponként,és buliba se dugni járok.

Zene terén abszolút mindenevő vagyok,talán a rock egy kicsit távolabb áll a szívemtől,de azt is meghallgatom. :)

Filmek terén úgyszint,a horrortól kiráz a hideg,de azon kívül minden jöhet,különösen nagy tekintettek a Disney filmekre és az egyéb mesékre.(Így neveld a sárkányod,Jégkorszak,Kung fu Panda,Stitch és hasonlók)


Azt hiszem,ennyit rólam,a jó és rossz tulajdonságaimról. :)


Mi az,ami szimpatikus? Mi az,ami nem??


Köszi :)


2015. dec. 23. 12:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ami még kimaradt: hogy az kemény,őszinte oldalamon kívül van egy művészi,érzelgős oldalam is.


Rossz tulajdonságom még,hogy borzasztóan szégyenlős vagyok,már kissé beteges módon. Néha elégé ocsmányul tudok beszélni. Egyszer volt egy ilyen minden 3. szó ba***zeg időszakom,de aztán leszoktam róla nagy nehezen,most újra kezd előjönni,de igyekszem moderálni magam,természetesen van,ahol alapból érthetődően jön a korrekció(társaság,iskola,),viszont baráti körben igencsak oda kell figyelnem. :(

2015. dec. 23. 12:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezek nem igazán rossz tulajdonságok. Inkább csak izgalmasabbá tesznek
2015. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Egyenes út ***** válasza:
Küldj még egy képet és akkor megmondjuk hogy szimpatikus-e vagy.:)
2015. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokat beszélsz

Nem

2015. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat. :)

Képet nem szeretnék küldeni,max. keresek egyet a neten az alakomról,ha az szükséges. :)

Utolsó: tény,hogy sokat beszélek,de erre eddig nem gondoltam,mint rossz tulajdonságra. :) Na mindegy,köszönöm neked is :)

2015. dec. 23. 13:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerinten is túl sokat jár a szád :D
2015. dec. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond az, ha "túl sokat beszélsz". :D

Néhány dologban magamra ismertem, én is tudom lökni, főleg egy csoki után, vagy alkohol.

2015. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Barátaimmal mindig megbeszéljük,hogy nem szükséges innom ahhoz,hogy igzán jó kedvem legyen. :) Ilyen a személyiségem.

Köszi a válaszokat,mennek a zöld kezek, Még jöhetnek :)

2015. dec. 23. 13:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem jönnénk ki jól, tekintve, hogy szinte a teljes ellentétem vagy. Például, én pesszimista vagyok, nem igazán kedvelem az állatokat, nem szeretem a rajzfilmeket, stb.. viszont én is sokat tudok néha pofázni, meg röhögni, én sem váltogatom a csajaimat naponta, buliba szintúgy nem dugni járok, és én is az egyenes beszéd híve vagyok :D
2015. dec. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha kuldesz egy kepe privibe elmondom :) 16/F
2015. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!