Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántottam volna valamivel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam volna valamivel, vagy mégis miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, aki az osztálytársam, és nekem nagyon tetszik. Egész jól haladtunk afelé, hogy legyen valami esetleg köztünk, és nagyon boldog voltam emiatt. Tegnap este is beszéltünk egészen sokat és sokáig Viberen, amikor eltűnt, gondolom bealudt. Mikor feljött megnézte hogy írtam neki, de tett rá, mivel nem válaszolt semmire. Viszont ma dél előtt 11 óra után rám írt Viberen de csak annyit hogy "Szia", visszaírtam neki, látta is és fent is volt de nem válaszolt. Aztán két óra után kérdeztem tőle hogy haragszik-e, amit szintén látott viszont nem válaszolt. Egész nap fent volt Viberen, és sokat Facebookon is. Azt írta egyszer, nem is olyan régen fb-n, hogy rám mindig van ideje..hát nem úgy tűnik :D

Akkor sem írt vissza, és kérdeztem tőle hogy haragszik-e amire egyből válaszolt, azt mondta dehogyis miért haragudna. Ekkor írtam neki, hogy nem is ír vissza, és azt mondta hogy elfoglalt volt csak a telóját úgy hagyja ezért mutatja azt hogy fent van.Lehetséges hogy most is ez áll a háttérben? Olyan jól haladtunk..nem akarok elrontani :/

Bár ha már ő ezt csinálja, akkor tudok én is ilyen lenni. Hiába fontos számomra ez a fiú, én sem fogok neki egyből válaszolni, csak megnézem hogy írt...


Szerintetek mi lehet a baj? Ne is írjak most neki semmit, igaz? :/



2015. dec. 23. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Tipikus uborka... mert neki nincs dolga soha, hát miért is lenne...
2015. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
Komolyan, megőrülök az ilyen hülye kérdésektől. Miért nem megy bele az agyadba, hogy dolga volt?! Baromi bonyolult mondat ez neked, de most őszintén! Írjál neki, aztán, ha megint ezt csinálja, akkor lehet, hogy nem mond igazat, de komolyan ennyire uborka ne legyél már. Ez a generáció is borzalmas, hát mi lesz ezután?
2015. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
SűrítettLevegő...többször is láttam már hogy te sok mindenkinek válaszolgatsz amivel semmi baj sincs de olyan hogy is mondjam...bunkó vagy az emberekkel.
2015. dec. 23. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!