Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hölgyek, bántottak meg titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, bántottak meg titeket? Megbántottam a feleségem, megbeszéltük, bocsánatot kértem, stb, nálatok is van hogy betartotok a férfinak mégis?

Figyelt kérdés
Részemről a szex hiánya hozta ki a hülye viselkedést(1 hónapja nem voltunk együtt),és elkezdtem találgatni(velem van-e a baja,esetleg-itt indultam magamban a lejtőn lefelé-megcsal-e),miért nem akarja.Már tudom hogy érettebben is viselkedhettem volna,azaz tapintatosan megkérdezem,mi a baj.Bár mondta hogy nincs kedve,fáradt,és hogy szeressem meg....tehát ő szólt...csak én el voltam keseredve a gondolataimmal.Sajnos hangot is adtam,meg is vádoltam sok dologgal...iszonyatosan megbántottam.Bocsánatot kértem,sajnálom a dolgokat.Igyekszek a kedvébe járni,törődöm vele,néha írok egy pici verset,hogy szeretem,csak félek ezzel elriasztom.10 éve vagyunk együtt,soha nem vesztünk össze még ennyire,soha nem bántottam meg így....nem tudom hogy történhetett meg..Öszintén beismertem hogy hibáztam,és nem csodálkozok hogy nem szeret.Igazi társak,szeretők voltunk,mindenben támogattuk egymást(2 fiunk van 4-7).Nekem azóta is ő a mindenem,nem értem hogy tehettem ezt.Talán többet kellett volna megszeretnem,hogy érezze?Most mintha minden renbe lenne(1 hete),hozzábújok,megpuszilom(elfogadja),mosolyog,nevetünk dolgokon,mintha minden rendben lenne...de mindketteönkben ott van,mi történt,és nekem nagyon fáj.Persze felhozzuk néha,kicsit beszélgetünk róla.Most kezd enyhülni?Sokáig tarthat egy megbocsájtás(ha lehet egyáltalán)?Ez idő,tudom.És én csak mindent meg akarok adni neki,mert nem ezt érdemelte volna tőlem...Lehet hogy betart nekem,hagy szenvedni a bűnömben,hogy átérezzem,milyen mikor valaki szenved?

2015. márc. 14. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem mindent teljesen jól csináltál.

Én feleségként mondom, hogy 1 hónap szex nélkül még nekem is sok lenne és lehet én is kiborulnék.

És ha az ember kielégületlen, akkor idegesebb lesz, aminél simán kiborulhat a bili. Nyilván nem volt szép, hogy ráförmedtél, meg megvádoltad dolgokkal, de bocsánatot kértél és ez a soraidból is látszik, hogy tényleg megbántad.

Én ilyenkor lehet hogy nem tudnék úgy tenni, mintha mi sem történt volna, mert egy vita után én sem tudok úgy tenni, viszont biztos nem haragudnék tovább és tovább lépnék.

2015. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem akkora a baj, ahogy gondolod. Nem csaltad meg, nem verted meg, annyi, hogy összevesztetek, de a lényeg, hogy ki tudtatok békülni. Helyre fogtok jönni, ne aggódj, csak mindennek kell egy kis idő. De ahogy írtad, tudtok beszélgetni, nevetgélni, ez jó jel.Csak sok szeretetet adjatok egymásnak, az be tudja gyógyítani az ilyen dolgokat. 30/N
2015. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát,csak remélni tudom,hogy megbocsájt egyszer...talán mindenki hibázik egyszer amit örökre megbán.Nem zárkózik el semmi elől(a szexet kivéve,ami jelen körülmények közt érthető),beszélgetünk,stb.Ami igazán fájó neki,hogy megvádoltam,biztos van valakije...ez engem is összetörne!Most úgy érzem,mindent előröl kezdek,hogy elnyerjem a szívét.Most étettem meg,hogy egy nőnek nem elég csak mondani,hogy "szeretlek",tenni kell érte,hogy érezze is.Remélem még nem későn.
2015. márc. 14. 17:06
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem hülyére vesz az asszony és hagyja, hogy magadat okold. Nem kell mindent elhinni felnőtt, férfi létedre.
2015. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aztán kiderült, miért nem volt egy hónapig szex?
2015. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dédelgesd egy kicsit, és fokozatosan hangold rá arra, amit vársz tőle. Két kisgyerek mellett olyan szinten átállhat egy anya agya gondoskodóra, hogy a bújjunk ágyba-t úgy érti, menjünk aludni.

És máskor ne várj egy hónapot, ha bajod van, hamarabb kell szólni! Nyilván akkor tisztázni is könnyebb.

Ha betart neked az viszont nem szép tőle, de sok nő játszik ilyet.

A humor sokat segít, nézzetek meg pár Mark Gungor videót közösen.

A legjobbakat!

2015. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 acelsziv ***** válasza:
nem fog tetszeni amit írok, de akit ártatlanul vádolnak meg az még a legsúlyosabb dolgokon sem húzza fel ennyire magát és vágja be a durcát. Itt barátom valamivel ugyancsak betaláltál. És most ezzel akar áldozati báránynak látszani, hogy benned kelt bűntudatot.
2015. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Talán azért nemvolt,mert tényleg sokát dolgozunk,és nem volt időnk egymásra,ha meg lett is volna,inkább pihenjünk.plusz fél éve nyugtatót szed,meg stresszoldo,mert sok támadás ért minket a családom félől,ami leginkább rá irányult.Lehet,ezt is nekem kellett volna jobban kezelni,határozottabban kiallni mellette..
2015. márc. 15. 05:48
 9/9 acelsziv ***** válasza:
100%

Tehát a családod szapulja őt te meg nézed vagy mi? Ne csináld már. Nálunk az anyós szapult engem mindig a feleségemnek. Egyszer az asszony megunta és közölte az anyjával, hogy soha többé nem áll vele szóba ha ezt abba nem hagyja.

És te hagytad, hogy addig fajuljon a dolog, hogy nyugtatóra kényszerüljön a feleséged? ÉS MÉG EZEK UTÁN neked jár a pofád, hogy félig leszedált állapotban nem akar szexet? No comment. Ezek után egy külön harc lesz, hogy lejöjjön a cuccról. Örülj, hogy egyáltalán még melletted van és nem rúgott ki a családoddal együtt. Bár ezek után egy nagy lépéssel közelebb vagy ahhoz a ponthoz, amikor megteszi.

2015. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!