Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik fiúbarátom szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik fiúbarátom szerintem félreértette, mit akarok tőle. Hogy tudassam vele, h én csak barátként szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy fiúbarátom,akit már nagyon-nagyon régóta ismerek. Mostanában kicsit gyakrabban kerestem,mint eddig,mert szakítottunk a párommal,és nagyon magányos voltam. Annyi,h párszor írtam neki facebookon,de személyesen mikor találkoztunk,akkor inkább ő közeledett felém. Sokat beszélgetünk,és néha elég flörtölősre veszi a dolgot... Ezzel még nincs semmi baj,mert poénkodunk inkább vele. Viszont lájkolja minden új képemet facebookon,és minden olyan állapotomat,ami a szerelemről v ilyesmiről szól. Kicsit furcsa ez nekem,mert eddig csak csipkelődtünk egymással,hülyéskedtünk,most meg teljesen megváltozott. Kezdem úgy érezni,h többet akar tőlem barátságnál. De mivel nem vagyok benne biztos,ezért nem akarom konkrétan megmondani neki,h "bocs,én csak a barátod vagyok",viszont valahogy tudatni kéne vele ezt. De hogyan? Szeretek vele beszélgetni,meg hülyülni. Nem akarom,h el legyen rontva ez. Ha ovi óta tudtunk barátok lenni,akkor ez ne változzon meg...én a tesómként gondolok rá. Aztán lehet,h csak kombinálok és ő sem akar többet,de eléggé úgy jön le nekem,h tetszem neki...

20/L


2013. jún. 28. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
fiú lány közötti barátság,hát ritka mint a fehér holló! valamelyik mindig tovább lép egy lépcsőt!
2013. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hasonló szituációba keveredtem már én is (miért akarna egy lány közeledni felém, illetve párnának használni, ha nem akar tőlem semmit.)


De itt a gond veletek van! Ne értsd félre! Vagy rögtön tisztázod vele, hogy "barátok" vagytok. Vagy felhozod a témát, vagy pedig keresel más barátot.


Ennek így nincs értelme. Perpill itt te hibáztál, és nagyot!

2013. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kinyitod a kicsike szád és elmondod neki.
2013. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tényleg többet akar és nem próbáljátok meg akkor már ellesz rontva.


Mert ad ha nem mész bele és ő szenvedni fogd meg még mindig szeretni és az úgy már nem barátság


Ha meg megpróbálod akkor még mindig lehet hogy egymásra találtok az is lehet hogy mégsem jön össze de barátok maradtok de az is lehet hogy megromlik az egész.Ez sajna ilyen.Fiú lány között nincs legjobb barátság ..

2013. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 piriiiiii ***** válasza:
Ugyanazt gondolom, amit a hármas. Mert szerinted hogy kéne tudatnod, postán?
2013. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meséld be neki,hogy megismerkedtél egy sráccal,akivel elég jó a kémia, és ,hogy fogtok randizni!

Ha ezt említed neki,rá fog jönni,hogy nem érdekled!

2013. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erősíteném én is a korábbi véleményt: Te is hibázol ! Azzal ha nem beszéled ezt meg vele és csak húzod az időt. Ha tényleg barátok vagytok, akkor ez nem szabad, hogy gondot jelentsen.


És ezen a ponton vitára kelnék azzal az állítással is, miszerint nincs fiú-lány barátság, mert az egyik mindig többet akar.

Az igaz, hogy RITKA, de hogy nincs, az egy orbitális tévedés. Kb mintha azt mondanád, hogy az űrben nincs semmi.


Javaslom személyesen, de ha úgy nem mered akkor telefonon / facen "ülj le" vele és hozd fel a témát. Másképp ez nem fog tisztázódni, csak húzódni, és félreértésekhez vezetni.

2013. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!