Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12-13-14-15 Fiúk/lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-13-14-15 Fiúk/lányok Ideál? Külső és belső egyaránt érdekel

Figyelt kérdés

Köszi ha válaszolsz:)

jap és kérlek írj kort is:)



2015. dec. 28. 13:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
63%

Külső: Fontos, hogy legyen ápolt, adjon magára (de itt most nem az ecset hajra meg ilyesmire gondolok), ne legyen tömegstílusa, legyen barna hajú, szép fogakkal.

Belső: Legyen normális, akivel lehet beszélgetni és figyel arra amit mondok, tudjon flörtölni, legyen őszinte és hűséges. Olyan aki feltételek nélkül szeret, és nem a kinézetemet szereti, hanem engem.

14/l :)

2015. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Külső:legyen magas,ápolt,barna/fekete haja legyen de ha nem az se baj,zöld vagy kék szemei legyenek lehetőleg,szép mosolya stb...

Belső:jó humora legyen,figyeljen rám,romantikus legyen,kedves legyen.

14/L

2015. dec. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
81%

Legyen kedves, lehessen vele hülyülni, valami közös hobbi, ne legyen túl hiperaktív, mert az én A++ energiabesorolásom mellett nem nézne ki jól.


Külsőre kb. mindegy, ez csak másodlagos. A szőke haj kék szem kombó nekem nem imponál. Ne legyen sovány, de tűl kövér sem. Szeeerintem ennyi.


16/f

2015. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig is a mackósabb fiúk jöttek be. Barátom viszont nagyon vékony, és szeretem Őt, úgy, ahogy van.

Külsőre a a barnás árnyalatok jönnek be szemben is, hajban is. Ezenkívül ha magasabb a fiú nálam, az nem hátrány.

Belsőre pedig barátom tökéletes: kedves, gondoskodó és nemmellesleg nagyon okos is. Hasonló az értékrendünk, ez nekem nagyon fontos. Ezenkívül nagyon toleráns és elfogadó, ezt nagyon tisztelem benne.

És még sorolhatnám, ódákat tudnék zengeni róla :)


14/l

2015. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Külsőre egyértelmű ápolt meg van az a szokásom hogy nem szeretem ha egy fiú haja csak úgy lóg szeretem ha be van állítva vagy legalább fel van borzolva...xdd nekem ez jön be.

Legyen magas...vagyis magasabb mint én.

Nem szeretem a dagi pasikat xd még az ha egy picit mackósabb az oké de a kövéreket nem...amúgy az nekem meg mindegy hogy szemüveges vagy fogszabályzós stb...

De amúgy szerintem ezek itt nem számítanak mert akárkibe beleszerethet az ember :))



Belsőre persze ne legyen gonosz és érdekelje mit mondok érdekeljem őt és nyitott legyen felém...nyitott legyen új dolgokra és persze legyen bátor egy picit sármos és szeretem ha van azért egy kicsi egoja tehát ne valami önimádó hülyegyerek legyen csak pl elégedjen meg a kinézetével vagyis ne utálja magát...

Szeretem ha romantikusak de ne legyenek túl nyomulósa előző kapcsolatomnak is azért vetettem véget mert nem volt semmi tér semmi magánélet mert a pasi nagyon nyomult rám...de azért ne hanyagoljon téged! Udvarias megértő nyitott barátságos ne legyen nagyon önfejű és ne legyen feledékeny!


Bocs hogy hosszú de nekem ez az ideál :)

2015. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Külsö:

-legyen ápolt

-legyen olyan haja, amibe beletúrhatok :D

-legyen elég magas (én 179cm vagyok)

-legyen "normális" testalkata

-nekem a sötétebb hajúak jönnek be(barna, vagy fekete)

-nem kell a legújabb divat szerint öltöznie, de azért adjon a külsejére is

Belső

-lehessen vele hülyülni, de tudjon komoly is lenni

-ne csak a külsőségek érdekeljék

-fogadjon el olyannak, amilyen vagyok

-ne legyen minden második szava valami káromkodás

-legyen őszinte, megértő

-az agyi szintje ne legyen egyenlő egy marék mojlepkével

-és lehessen vele sok mindenről beszélgetni

14L

2015. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
63%

Külső : Hát, nekem eddig nagyon bejöttek ezek az ecsathajú pávák, de mostanában változott meg a véleményem, mert egy -kettő jól néz ki a pávák közül (szerintem), de elég nagyképűek. Tehát amit általában nézek, az az ápoltság. Aki most bejön, az 4 évvel idősebb, barna rövid haja van, barna a szeme,magasabb mint én,jó a stílusa, de mégsem ez a plázacica fiú változatban . Egyébként a kockahas sem hátrány. :D


Belső : A legfontosabb hogy szeressen, ne hazudjon,a káromkodás nem zavar, fogadjon el úgy, ahogy vagyok, legyen humoros, plusz pont, ha tud hangszeren játszani, ne legyen nagy piás, a cigit, hogy szereti -e az nem számít... Kb ennyi.

Ez az ideálom , nem hiszem, hogy találok majd egy ilyen fiút, de hátha. :)

2015. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
lemaradt : 13/L
2015. dec. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

És hát.. mindenkinek sok sikert,hogy megtalálja (majd) amit akarom mondani akit keres ;)

2015. dec. 28. 16:34
 10/31 anonim ***** válasza:

Belso:

ne legyen buta,utalom a buta fiukat

legyen humoros

Kedves

Kicsit perverz

Tudjon komoly lenni


Kulso:

Legyen magas, a haja legyen kicsit hosszabb hogy bele tudjak turni:3,barna szinu legyen a haja vagy fekete ez igazabol mindegy,csak ne szoke!..

egyaltalan nem szeretem a mackos fiukat,inkabb vekony (de ne palcika) legyen.

Plusz pont ha: gitarozik,sportol,esetleg kockahasa van*-*( de ne legyen mar durvan kigyurva:o) ,ha szereti a metalt ✌

14/L

2015. dec. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!