Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nektek milyen tipusú...

Lányok! Nektek milyen tipusú fiúk jönnek külsőre és belsőre egyaránt?

Figyelt kérdés
Írjatok kort is légyszi

2014. júl. 31. 18:45
 1/10 anonim válasza:
58%
Aki szarba sem vesz őket,és kivan gyúrva :"D
2014. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Ebbe lehet igazad van jani:)
2014. júl. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

barna/fekete haj, barna szem, ne legyen véglet szval. nagyon vékony, v túlsúlyos


legyen intelligens, hűséges, érett, illedelmes, határozott, őszinte, ne legyen bunkó, magamutogató, felszínes, legyen személyisége


Nincsenek nagy elvárásom, kezdetben elég ha kialakul a vonzódás.

2014. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16/l előző voltam
2014. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Külső: nekem kevésbé számít, mint a belső. Persze, szeretem a helyes férfiakat, de inkább élek együtt egy kevésbé helyes férfival, ha tökéletesen megértjük egymást. Kedvelem a borostát/szakállat/bajszot (ha karban van tartva), a vékony, magas férfiakon akad meg a tekintetem. Karakteres arc, szép szemek.

Belső: az a fontos, hogy jól kijöjjünk, tudjunk beszélgetni a semmiről is, és ne csak ilyen alaptémákról. Ne beszéljen folyton magáról, hanem hallgasson meg néha engem is. Minimum legyen olyan okos, mint én. Kedves, megbízható, türelmes.

2014. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Whoops, életkor lemaradt. Szintén 16/l
2014. júl. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem külsőre a világos bőrű sötét hajú, sötét szemű fiúk, vagy ha kreol a bőre, akkor világos szeme legyen. Tetszik, ha húsosabb az ajka, közel 180 centi, és sportos. Legyen vicces, és értelmes, sok dologról lehessen beszélni vele. Nem zavar ha beszólogat viccből, de ha szükségem van rá támogasson. 21L
2014. júl. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam a belsőkisugárzás fontos,hogy lássam rajta hogy valóban engem akar megismerni,és komolyan érdeklődik irántam,akkor már úgy érzem igen is vannak még komolyabb gondolkodású fiúk akik a belső értékeket szolgálják
2014. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Külsőre nagyon tetszenek a magas, barna/fekete hajú, barnás bőrű fiúk. A szemszín nem számít, mert az összes tetszik.

Mosolyogjon sokat, szeretem ha egy fiú magabiztos, de nem nagyképű, csak legyen egy egészséges önbizalma.

Ne legyenek káros szenvedélyei, cigi, folytonos piálás, drog..

Mozduljon ki otthonról. Ne csak a 4 fal között bezárva éljük kapcsolatunkat. Legyen nyitott, érdeklődő.

Legyen vidám, kicsit nagyszájú de ne tahó és ne idegbajos, indulatos.

Ámen.

15/L

2014. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

15-18 éves, Hullamos barna haj, szemüveg, ne legyen arc szőrzete, szeressen olvasni, filmeket nézni, gamer... Legyen humorérzéke, lehessen vele értelmesen beszélgetni, ne legyen erőszakos, ne legyen nyálas, birja a kritikát es az őszinteséget, ne akarjon megváltoztatni max csak jo iranyba...Ahha persze... Az ilyen kaliberű fiuk elvannak a sajat kis világukban. Sajnos. Ha van ilyen egyáltalán.

15/l

2015. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!